Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Łącznik stabilizatora z innego auta metalowy

Chemi
 Share

Recommended Posts

Witam, moje pytanie brzmi czy jest może łącznik stabilizatora który pasuje z innego auta do VA, chodzi mi o metalowy bo z plastikowym już nie idzie wytrzyma co jakiś czas wymieniac.

Guest XE wacek

Widzialem, ale wlasnie sa chyba dwa rodzaje, bo jeden wyglada podobnie jak koncowka drazka a drugi plastikowy takie ucho...

tobie potrzebny jest przelotowy czyli z dziurą na 22mm,sam mam takie bez zarzutu :0 Ten łacznik jakby z dwoma końcówkami to inna bajka,i nie podejdzie

Edited by XE wacek

Guest XE wacek

nie masz pecha tylko zakładasz pewnie plastikowe łaczniki na obniżone zawieszenie+polskie drogi,i sie dziwisz ze łącznik z prawej strony samochodu pęka.zakładaj metalowe 20 zeta sztuka ,zostaw na miejscu stabilizator dzieki plastikom na pewno się nie uszkodził :P ps.jak masz Ne to na pewno stabilizator ma 22mm.

Edited by XE wacek

Guest XE wacek

tylko Alledrogo.pl ale nie widać teraz aukcji.może sie zakonczyła.ten gość sprzedaje te łaczniki,od niego sam kupiłem

nick z allegro Dawidek-

Edited by XE wacek