Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

zakup opla Vectry B 2,0 w gazie

Guest maiki
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie czy opyla się kupić opla Vectre w gazie2,0? Może być kombi ale chciałbym sedan.Dziennie robię po sto km.także liczy się mała awaryjność i gaz bo koszta,mam na to przeznaczone do15tyś.

Mam w tej chwili opla Vectre A też na gazie ale 1.6 lipa jeśli chodzi o moc,ale służy wiernie i zrobiła już 380tyś km. i już po woli odmawia posługi.Dlatego kupił bym tą B Vectre jak pisałem , jeśli ktoś ma cynka o takim aucie w woj.Łódzkim to niech da znać tylko w miare do tych 15tyś. dograne i najważniejsze w gazie!

Dzięki wielkie za krótką ale treściwą odpowiedz.Jak byś wiedział kto chce sprzedać takie autko to daj mi znać! A upatrzyłem sobie na tym oto moto kombi 2,0 w gazie bo sedana nie mogę znaleźć prześlę dane i może go ktoś chociaż wzrokowo oceni.Opel Vectra GAZ SEKFENCYJNY B, 1999, Kombi

12 500 PLN brutto

Zobacz szczegóły

12 500 PLN brutto (do negocjacji), PL-Wola Kutowa (woj. łódzkie)

170 000 km, 136KM (100kW), 1994 cm³, benzyna+LPG, ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, szyberdach, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, podgrzewane fotele, światła przeciwmgłowe, bezwypadkowy, garażowany

Dzięki wielkie za krótką ale treściwą odpowiedz.Jak byś wiedział kto chce sprzedać takie autko to daj mi znać!

Ja będę sprzedawał na wiosnę marzec / kwiecień - więc jak wytrzymasz to się odezwij.

Autko w idealnym stanie i na gazie na sekwencji BRC - zakładana przez kumpla i od 2,5 roku totalnie brak problemów.

Guest Marek---1

Witam. Zgadzam się z P@ffcio. W ten sposób masz większą szansę kupić auto ze stosunkowo niewielkim przebiegiem. Ten kto ma gaz albo diesla to nim jeździ zwłaszcza za granicą. Zakładając instalację gazową masz na rok gwarancję i pewność, że części są nowe, co powinno wpłynąć na bezawaryjność. Jak kupisz auto z instalacją to nie wiesz "co w trawie piszczy".

• 2 weeks later...

Ja swoją vectre kupiłem za 5,5 tyś zł 2.0 16v+lpg(3,200ZŁ) 96 rok przebieg 215 tyś , JESTEM ZADOWOLONY :) co do ceny to po znajomości Kupiona :D

Jeśli instalacja ma do 4-5 lat i samochód jest zadbany (zadbane auto = również zadbane podsespoły, a przegląd gazu i wymiana filtrów to koszt 50 zł) to możesz brać z instalacją

Jeśli zajechane auto, to warto zastanowić się nad kupnem golasa i w niego włożyć instalację

Ogólnie nie jest jakoś bardzo trudno zakupić Vectrę z 2-3 letnim gazem

Ja zakupiłem z 1,5 rocznym i nie widzę powodów, dlaczego 4 letnią instalację należałoby przekreślać

To tak jak z klekotami, należało by zakładać że mają wszystkie kosmiczne przebiegi, ludzie je kupują i jeżdżą

Vectra to wytrzymałe autko ;)

• 2 weeks later...

witam

kupilem VB 2.0 bez gazu. na liczniku było 160 k km. zrobiłem to co nalezy zrobic po zakupie i przy przebiegu ok 167 k km zalozylem do niego sekwencje. teraz ma 220 k km. spalanie od 9-15 gazu. jedyny minus to brak mniejsca w bagazniku, dojazdówki brak

pozdrawiam

jeżeli już to moje zdanie jest takie, kupić w dobrym stanie bez gazu i założyć instalację we własnym zakresie

Ja mam takie samo zdanie na ten temat ;)

Zakładając instalację gazową masz na rok gwarancję i pewność, że części są nowe, co powinno wpłynąć na bezawaryjność. Jak kupisz auto z instalacją to nie wiesz "co w trawie piszczy".

Dokładnie... w dodatku sam możesz wybrać co ma siedzieć pod maską ;) Trzeba pamiętać o tym, że niektórzy wkładają najtańszy i najgorszy badziew, żeby później w ogłoszeniu widniało: LPG

ps.

Przynajmniej niektóre instalki mają 2 lata gwary ;)

Edited by krzysiak

• 3 weeks later...

Zawsze lepiej kupić auto bez gazu. Nawet ze sporym przebiegiem. Ople mają bardzo wytrzymałe silniki. Gaz załóż sam, najlepiej dobry. Pamiętaj, że oszczędzać trzeba z głową. Kupisz dojechane autko i na samą lawetę wydasz 500 zł jak na drodze staniesz. Pierwsze 100 tys km na gazie przejedziesz bez problemu, w tym czasie zwróci Ci się instalacja i cały samochód, może nawet dwa razy. Każde kolejne tysiące kilometrów to już coraz większe ryzyko :) Sam zdecyduj, czy chcesz eksploatować auto już wyeksploatowane. Kupiłbym na Twoim miejscu autko rok lub dwa starsze i sam zainwestował w gaz. Tutaj na forum dowiesz się wszystkiego na temat tego jaką instalację i gdzie zakładać.