Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

lampy przód polift

Pinio
 Share

Recommended Posts

bry :D

chciałem się zabrać za demontaż lamp przednich w aucie, ale przeczytałem poradę o naprawie ręcznej regulacji reflektora i doznałem szoku :blink:

nie ma innej możliwość odkręcenia tego trzeciego uchwytu od dołu tylko przez demontaż zderzaka lub okrwawione ręce ?? :blink:

napiszcie moi drodzy bo lampki czekają na założenie, ale pogoda zniechęca do roboty na dworze w takich warunkach :angry2:

mały OT

na sprzedaż moje polifty europa uchwyty całe, jak co to info na PW :rolleyes:

ulamac ten uchwyt i na przyszlosc nie bedziesz sie nim martwil ze trzeba odkrecac zderzak :P drastyczne ale daje rade ;)

bez zdejmowania zderzaka - ciezko bo sruby sa prawie przy samej belce wzmacniajacej. tak bardzo zderzaka nie odegniesz :) a ponadto przeszkadza zbiornik spryskiwaczy i filtr oparow paliwa.

Bez demontażu: porozbijać lampy....

na upartego można próbować go tylko "poluzować" tak żeby się trochę opuścił... ale może z tego być więcej szkody niż pożytku.

Bez demontażu: porozbijać lampy....

chodzi właśnie o to że lampy sprzedane gdyby nie to, to kto wie :P

Edited by Pinio

Ja w VC jak zapomniałem dokręcić tej dolnej śruby to na wybojach mi lampa latała, że myślałem, że cały środek lata :)

Wystarczyło dokręcić tą dolną śrubkę i wszystko wróciło do normy :)

Dlatego pytam :)