Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Woda za fotelem pasażera i w bagażniku.

seba306
 Share

Recommended Posts

Witam, od dłuzszego czasu meczyl mnie tamat wody ktora jakims cudem dostawala sie do bagaznika od strony kierowcy, sprawdzalem szczelnosc lamp, tylniej trujkatnej szybki i wszystko tam wyglada w pozadku. teraz jeszcze poostatnich opadach doszedl mi temat wody za fotelem pasazera. Ktos ma jakis pomysl z kad moga byc nieszczelnosci? Ciezko ten przeciek zlokalizowac a nastepstwem jego jest niestety niemilosierne parowanie szyb.Z gory dzieki za wszystkie rady.

Ale za fotelem pasażera tego obok kierowcy czy tego z tyłu za kierowcą???

Edited by Ravcio1985

Ale za fotelem pasażera tego obok kierowcy czy tego z tyłu za kierowcą???

Za fotelem przedniego pasazera, a pod nogami pasazera tylniego po prawej stronie.

Jeśli jeździsz na myjnie to zaobserwuj czy po myjni jest woda.

Jeśli tak to by wskazywało na nieszczelność karoserii.

Jeśli nie to zdjąłbym tapicerkę z podłogi i tam czegoś szukał.

W podłodze są takie male plastykowe zaślepki może jakaś wypadła.

A ja dodam jeszcze:

Zaślepki w bagażniku po bokach na wysokości nadkola, otwórz schowek i zobacz czy nie ma tam wody jeżeli jest to sprawdź czy nie wyczuwasz palcem dziury w podłodze, oraz czy nie otworzył się wywietrznik bagażnika.

Kolejne miejsca z których lubi cieknąc to uszczelka bagażnika, lampy oraz małe szybki narożne.

Witam, czy kleił ktoś szybę "trójkąt" z tyłu a posiada zdjęcia z tejże naprawy to byłbym wdzięczny za dodanie

Edited by piotrek_82

Witam, czy kleił ktoś szybę "trójkąt" z tyłu a posiada zdjęcia z tejże naprawy to byłbym wdzięczny za dodanie

Piotrek jaj kleilem. Jak znajde fotki to postaram sie wrzucic. Ale generalnie niema tam nic skomplikowanego sa tylko 3 plastykowe nakretki trzymajace gwinty wychodzace z szybek. Po zdjeciu plastyku oslaniajacego okno zaraz bedziesz wiedzial co robic.

Ja mam pytanko do przedmowcow. Zlokalizowalem juz, ze woda leci mi jakos przez klape, tzn. mam mokra cala klape na wysokosci zamka. Moje podejrzenia z tego co wyczytalem na forum padly na uszczelke dookolo kabla doprowadzajacego zasilanie do klapy, ale czy sa jeszcze inne miejsca w klapie ktorymi moze dostawac sie woda?