Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

wymiana audio

Guest Pieter11114
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...

przymierzam sie do wymiany car audio i nie chce zadnej skrzynki w bagażniku i chce cos wsadzic w tylne drzwi

na oku mam firme carpower i takie oto produkty;

http://www.carpower....dhtml?oid=64756 to tył

http://www.carpower.pl/offer.dhtml?oid=64796 przód

oczekuje czystego brzmienia i miękkiego basu

Co panowie o tym sądzicie

Kolego jak nie chcesz skrzynki w bagażniku to zainwestuj w przednie drzwi a nie tylne.Poszukaj na forum.Sporo tematów o Car Audio jest.I pamiętaj o wygłuszeniu.

Guest Pieter11114

Dzieki za odp.

To co polecacie na przedni zestaw, chodzi mi głównie o jakosc a nie głośnośc muzyki.

Drzwi będą w przyszłym tyg wygłuszone chociaz pogoda nie sprzyja

A zomomniałem dodac radyjko to alpine CDE-9880RHAL

Edited by Pieter11114

http://allegro.pl/powerbass-l-60c-wyjatkowe-granie-letnia-promocja-i1345293974.html Ja mam coś takiego , i jestem z nich zadowolony w 100 procentach , można poczuć bass na plecach, w zależności od ustawień na radiu. Z tym że do niech potrzeba wzmacniacza głosniki 3 ohm . Choć pod moim Clarionem DXZ388RUSB grały całkiem całkiem . :joopi:

• 3 weeks later...
Guest Pieter11114

Witam

Dzisiaj w moim zimnym garażu do swojej ukochanej viki wsadziłem PB S6C, drzwi zostały wygłuszone matą dekarską SOUDAL. Maty były podgrzewane nad halogenem a na blasze suszarką"teściowa nie była zadowolona".

Dystanse zrobiłem sam, zostały pomalowane i polakierowane.

Niestety brakło sił i chęci na drugą stronę, ale jutro będzie zrobiona

Po włączeniu radia myślałem ze ta wytłumiona strona bedzie grała lepiej a tu rozczarowanie, dzwięk jest czysty bas mocniejszy ale wydaje mi się ze strona nie wytłumiona gra głosniej, o co chodzi?

Może nie wymieniac głosników tylko wygłuszyc i zostawic serje

Co o tym sądzicie

teraz trochę za zimno na mody przy aucie (brak garażu ogrzewanego) ale jak tylko się zrobi ciepło to zabieram się za montaż całego CA

Jak u siebie wygłuszałem drzwi to też miałem takie wrażenie po zrobieniu jednej strony że ta niewygłuszona gra głośniej.Po zrobieniu całości nabrało to porządnego efektu.

Tak mi się to spodobało że ostatnio wygłuszyłem też tylne drzwi i wstawiłem tam zamiast popękanych 13"głośników seryjnych 16"calowe głośniki.

Oczywiście nie obyło się bez małych przeróbek ale jestem zadowolony z efektu...

Guest Pieter11114

No i zrobione maprawde po wytłumieniu drugiej strony nabrało efektu i jestem bardzo zadowolony, bas można nie tylko na nogach poczuć ale i na plecach.

Wiosną chyba jakis wzmacniacz wrzucę ale na to jeszcze jest czas

Może kolega by jakies foto wrzucił tych szesnastek z tyłu, albo opis wykonanych przeróbek

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

ISZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :pijaki:

No i zrobione maprawde po wytłumieniu drugiej strony nabrało efektu i jestem bardzo zadowolony, bas można nie tylko na nogach poczuć ale i na plecach.

Wiosną chyba jakis wzmacniacz wrzucę ale na to jeszcze jest czas

Może kolega by jakies foto wrzucił tych szesnastek z tyłu, albo opis wykonanych przeróbek

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

ISZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :pijaki:

Jak tylko naładuje akumulatorki to zejdę i wrzuce parę fotek jak to wygląda.

Jastrzab naładowałes juz te akumulatorki ;)

Tak,tak tylko jakoś nawał mam w robocie(inwentaryzacje) że jakoś cały czas zapominam o tym a że wracam wieczorkiem to już ciemno.w czwartek jest wolne więc postaram się zrobić za dnia fotki.:)

Jastrząb juz dawno po świętach a zdięc jak nie było tak nie ma.

Podziel sie na forum tą pilnie strzeżoną tajemnicą :-)

Hehe.Nie jest to tajemnica.po prostu jakoś zapominałem cały czas o fotkach.Obiecuję się poprawić ;) Miałem ostatnio trochę na głowie.

Oto Fotki strzelone na szybko:

PC100382.jpg

PC100384.jpg

PC100385.jpg

Nawet przy dużej głośności nic nie buczy ani charczy.Wszystko jest ok i o niebo lepiej jak na 13"

UP.

Obiecane foto ;)

Edited by Jastrzab

• 4 weeks later...

Ktoś tu myli jednostki. w Vectrach masz głosniki 16cm/13cm a nie 16" (cali)

1cal (") = 2,54cm

16 cali = 40,64 cm... Myślę że ciężko byłoby w drzwi zamontować takie :woot: