Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

neony

Guest chweda
 Share

Recommended Posts

Witam myslalem nad podlaczeniem neonow w mojej viki pod nogami u pasazera i kierowcy i moje pytanie w jak podlaczyc takie neony i jeszcze takie pytanoie czy to nie bedzie troche wiejski tuning ?

co do wiejskiego tuningu każdy ma swoje gusta i każdemu się podoba co innego

a co do podłączenia to zależy jak chcesz zęby świeciły czy po włączeniu świateł cały czas czy na przełącznik czy przy otwieraniu drzwi to tylko kwestia gustu i jest sporo sposobów na podłączenie neonów a zamiast neonów możesz tez podłączyć listwę diodowa jest podobny efekt i cena chyba nawet jest nieco niższa

neony.. ujdzie, byle by nie bylo niebieskie :P

jak chcesz robic to rob juz paskami diod led jak kolega wyzej napisal, tyle aby nie dawalo po oczach strasznie, mozesz zakleic np co 2 diode albo 2 zaklejone 1 dzialajaca, aby nie bylo mocne swiatlo tylko takie lekkie, aby bylo widac ale aby nie razilo ;)

a jest mozliwosc podlaczenia tak zeby zapalaly sie podczas otwierania drzwi i dodatkowo przelacznik ze oprocz otwierania drzwi moge sobie w kazdej chwili je zalaczyc?

Guest urbanr34

a jest mozliwosc podlaczenia tak zeby zapalaly sie podczas otwierania drzwi i dodatkowo przelacznik ze oprocz otwierania drzwi moge sobie w kazdej chwili je zalaczyc?

jest :) kolega tak ma zrobione w 323F, podpinasz całość pod przełącznik co ma 3 tryby pracy ( II 0 I < przykładowo) i heyah

no fajnie to wyglada :)

a mogl by mi ktos napisac jak dokladnie podlaczyc takie neony z przelacznikiem tak zeyb zapalaly sie przy otwieraniu drzwi i po nacisnieciu przelacznika najlepiej niech ktos napisz na gg bede bardzo wdzieczny :) pozdrawiam

kup dwie listwy led (listwa 24 sztuki)

montujesz je w nogach, nie zaklejasz nic, w nogach nie będzie za jasno

Podłączasz pod lampkę podsufitki

Będzie się zapalać jak otworzysz drzwi i po włączeniu lamki wewnątrz

jeżdżenie ze zgaszoną lampką wew a z załączonymi neonami w środku, jest wiejskie i światło może odbijać Ci się w szybie, przez co będziesz miał zmniejszoną widoczność

Tak, taka listwa się nada

Nie musisz ich podłączać pod włącznik a pod lampkę

Pociągnniesz kable słupkiem do podsufitki

Wyciągniesz lampkę z podsufitki i przed nią możesz się wpiąć w kable od lampki

Raczej nie zapalą się

Będzie listwa podpita pod lampkę, więc będzie się neon zapalał przy otwarciu drzwi i po włączeniu środkowej lampki pod sufitem

Ja dokładnie nie wiem jak to jest w VA

Napewno jest ściągany słupek przy szybie z przodu

Po złączeniu dwóch listw (pasażer i kierowca) pociągnij kable do góry do słupka

Pewnie da się go ściągnąć, ułóż tam kable, później pod podsufitkę je wepchnij i wyciągnij dziurą od lampki

Podłącz się pod kable lampki i gra

wystarczy cos plaskiego i tępego, wpuszczasz kabelek od strony szyby czolowej w podsufitke na srodku, lapiesz go dziura po lampce, po podlaczeniu odpowiednio kabelek owym tempym narzeciem wpychasz pod podsufitke, słupek, wyjmujesz syczek, za syczkiem masz dziure gdzie wchodza kabelki od niego, tam wpuszczasz kabelek i lapiesz go w okolicach nog ;) zakladasz syczek, kabelek odpowiednio ukladasz by nie byl widoczny i masz pociagniety bez problemu :)

Edited by PtaQ90

GAJEŚ w każdej vectrze po pociągnięciu przełącznika mijania do siebie zapalają się wszystkie światełka w środku także jak kolega podłączy się pod lampkę to wraz z pociągnięciem przełącznika zapala mu się diody

Kosiarz, czy sie dobrze rozumiemy?

Czy jak włączasz światła mijania, to pali Ci lampka podsufitkowa?

Mam rozumieć że jak jeździsz w dzień i w nocy na światłach, to lapka non stop Ci się pali?

Chyba masz coś nie tak

nie, jemu chodzi o to ze jak siedzisz w aucie, i masz włącznik świateł, to nie przekręcasz go, tylko pociągasz do siebie, wtedy zapala się lampka jak byś otworzył drzwi, mimo ze są zamknięte, o to mu chodzi :)

No tak, rozumiem

Czyli wychodzi na to, że chweda chce jeździć na włączonym podświetleniu nóg na niebiesko, przy wyłączonej lapmce środkowej?

Dobrze rozumuje?

Sorka, ale to dla mnie taka abstrakcja, że wierzyć mi sie nie chce, żeby ktos jeździł w ten sposób

Guest urbanr34

No tak, rozumiem

Czyli wychodzi na to, że chweda chce jeździć na włączonym podświetleniu nóg na niebiesko, przy wyłączonej lapmce środkowej?

Dobrze rozumuje?

Sorka, ale to dla mnie taka abstrakcja, że wierzyć mi sie nie chce, żeby ktos jeździł w ten sposób

znam takich ;d

No tak, rozumiem

Dobrze rozumuje?

Kolego nie chce tak jezdzic ktos tam przdtem pisal ze mozna tak podlaczyc jak juz bym mial tak podlaczone to bym na pewno tak nie jezdzil z zapalona lampka i neonamy haha