Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wyposażenie VB

Guest Sebaaa123
 Share

Recommended Posts

Guest Sebaaa123

Mam male pytanko,czesto przegladam te forum,allegro itp gdzie patrze sobie na VB.

W 89 % przypadkow,rocznniki takie jak moj czyli 96 maja elektryczne lusterka,szyby itp,a dlaczego ja nie mam ?

Zastanawiaja mnie wersje wyposazenia,bo wiele vectr ma np elektryke ale nie ma klimy,ma klime a nie ma elektryki,odpowiedzcie mi czy to byly jakos specjalnie zamawiane niektore opcje,bo to troche dziwne ze klime mam,kostki do el.lusterek mam ale nie podlaczone a szyby elektryczne mialem tylko,jak na miejscu pasazera ktos siedzial i bawilismy sie ze on kreci raczka a ja niby wciskam przelacznik :D

Odpowiedzcie mi na te nurtujace pytanie.

To w naszym kraju był dodatkowo płatne mogło być np Austrii wyposarzeniem standardowym, a druga sprawa to osaba która kupowła auto wybierała dodatki które jej były potrzebne, stąd te różniece w wyposarzeniu, zresztą ten temat był poruszany na forum.

• Root Admin

kwestia wyposazenia to szeroki temat

np wersja CD na niemcy byla bardziej wyposazona niz wersja CDX na polske gdzie kazdy moglby sobie pomyslec, ze to standardowe pakiety wyposazenia dla oznaczenia wersji co prawda nie jest

kolega, mieszkajacy obok mnie ma wersje z 96' i nie ma praktycznie NIC, zadnej elektryki, wszystko manualne, poprostu takie wersje tez wychodzily

Guest Sebaaa123

Dokladnie tak samo mam ja :)

Nawet klima jest manualna :P

Tak tylko sie wlasnie zastanawialem,bo mam biedna wersje vectry,a teraz niedawno urzad skarbowy sie do mnie za przeproszeniem przyp******ł w temacie ze za zbyt male pieniadze ja kupilem,a dokladnie ze zbyt mala sume wpisalem na umowie kupna,twierdza oni ze ten rok,z tym wyposazeniem rok temu w czerwcu koszotwal 9-10 tys wg ceny katalogowaj teraz tocze z nimi spor,bo napewno nie bede doplacal im podatku,za samochod ktory kupilem o wiele taniej,ale tez w o wiele goszym stanie.

Paranoja...

Guest Sebaaa123

Tak wiem,ale szczerze mowiac szkoda mi kasy pakowac w ten samochod,na poczatku gdy go kupowalem bylem pewien ze do remontu jest tylko blacharka + pare drobiazgow mechanicznych,zrobilem byl spokoj,ale teraz co chwile wychodzi mi cos nowego,ty pompa abs,tu zawieszenie tyl.tu walki rozrzadu,uszczelki,jakies nowe ogniska korozji masakra...

Narazie oddalem vectre ojcu,niech sie cieszczy z zycia ze dalem mu pojezdzic czyms ze 115 km :D Wczesniej mial malucha,wiec prawie jak przesiadka na F1 :D

Wyposażenie VB zależy od 3 czynników:

- kraju docelowego przeznaczenia

- zamówienia kupującego

-a na samym końcu od wersji oznaczenia...

Często w VB można spotkać CD wyposażone lepiej niż niejeden CDX...