Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

VC zmiana z VCD 2005 na CD 50

qwerty286
 Share

Recommended Posts

Witam

Miałbym okazje podmienic sobie radyjko wlasnie z VCD 2005 VDO Siemens na CD 50 mam w zwiazku z tym pewne obawy mam sterowanie komputera z manetki przy kierownicy a wiadomo w CD 50 jest specjalny przycisk do komputera i czy sa jakies komplikacje z tym zwiazane?? szukalem po forum ale nie znalazlem odpowiedzi ani pokrewnego tematu z gory dzieki za pomoc

pozdrawiam

może moja odpowiedź Cię nie zadowoli, ale na pewno nie będzie to polegać na plug&play, radio dosyć rzadko spotykane, na 100 procent działa na CANie

wymiana wiąże się z potrzebą przeróbek, oczywiście wszystko jest do zrobienia, pozostaje tylko nakład środków jaki trzeba przeznaczyć żeby wszystko działało jak należy

uhm czyli teraz warto sie zastanowic czy to wszystko jest warte zabawy glownie chodzilo by mi o komputer zeby działał z radia a i jeszcze tak na marginesie w tych nowszych typach cd ## wszystkie dane sa w inny sposob wyswietlane prawda? jak bedzie po takiej wymianie? trzeba ingerowac w oprogramowanie??

ja mam założone u siebie cd70 navi plus wyświetlacz kolorowy CID nowego typu, czyli taki jak w końcówce przedliftów i w poliftach

wymagało to trochę pracy, ale dzięki koledze SIG_MANowi, jego wiedzy i posiadanymi materiałami udało się i wszystko gra, prawie bo zostało jeszcze sterowanie z kierownicy, ale tutaj trzeba po prostu ją wymienić

w każdym razie decydując się na taką przeróbkę musisz mieć: radio, wyświetlacz, wtyczkę FAKRA do radia, nie wiadomo jak ze sterowanie klimą po zmianie, może będzie potrzebny panel klimy z polifta

w razie pytań wal na PW postaram się pomóc