Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

komunikat "zapamiętaj wyświetlacz"

Guest dexter1
 Share

Recommended Posts

Witam

Zakupiłem radio cd30 z mp3, oryginalne jak zapewniał sprzedający wylogowane. Po podłączeniu w miejsce CD30 mam komunikat "zapamiętaj wyświetlacz" i radio nie funkcjonuje ani nie reaguje na przyciski. Proszę o pomoc co w takiej sutuacji??

Opel Vectra C

Pewnie nie masz zapamiętaj wyświetlacz (Display SAVE) tylko zabezpieczony wyświetlacz (Display SAFE).

Trzeba radio zalogować do Twojego auta/wyświetlacza

musisz zalogować do swojego auta go na Techu ...

rozumiem że muszę odwiedzić warsztat..

dziękuję za odpowiedzi.

Orientuje się ktoś jaki jest koszt takiej usługi?

Pewnie nie masz zapamiętaj wyświetlacz (Display SAVE) tylko zabezpieczony wyświetlacz (Display SAFE).

Trzeba radio zalogować do Twojego auta/wyświetlacza

wygląda na to że komunikat jest po polsku i tak dokładnie jest przetłumaczony jak kolega napisał

jeśli wyświetla się tylko ten komunikat to znaczy że trzeba aktywować blokadę antywłamaniową, jeśli radio lub wyświetlacz są niewylogowane to operacja się nie uda

Witam!Mam moją vc niedługo,i dziś do niej wszedłem i na wyświetlaczu pojawiło mi sie podaj kod antykradzieżowy wbiłem taki z karty serwisowej i oki ! radio gra pokazuje wszystkie funkcje moge robić ustawienia----- tylko co jakiś czas wyskakuje mi napis "zapamiętaj wyświetlacz" na radiu "zapamiętaj stacje" wkurza mnie to!!!! Może wbiłem zły kod bo tam są dwa ????? Pomocy!!!!!!

Witam!Mam moją vc niedługo,i dziś do niej wszedłem i na wyświetlaczu pojawiło mi sie podaj kod antykradzieżowy wbiłem taki z karty serwisowej i oki ! radio gra pokazuje wszystkie funkcje moge robić ustawienia----- tylko co jakiś czas wyskakuje mi napis "zapamiętaj wyświetlacz" na radiu "zapamiętaj stacje" wkurza mnie to!!!! Może wbiłem zły kod bo tam są dwa ????? Pomocy!!!!!!

wygląda na to, że w jakiś przecudowny sposób rozlogował Ci się zestaw i trzeba z powrotem zapiąć blokadę, kodów to raczej się żadnych nie wbija, ale z ciekawości, napisz jakie masz radio i wyświetlacz

w każdym razie będziesz się musiał podpiąć pod techa lub opcoma

Radio CD PHONE 50,wcześniej też mi się to wyświetlało ale to ignorowałem,dziś mnie podkusiło żeby to wbić,gdzie ewntualnie w wawie moge podjechać żeby to zrobić i za ile?

• 6 years later...

witam

zmieniłem wyswietlacz z tid mam radio cd30 i wyskoczył komunikat zapamietaj wyswietlacz gdzie w kielcach lub w swietokrzyskim ktos pomoze mi to ogarnac i ile mnie skasuje 

Vauxhall Vectra C 2008
Edited by kamil-d82