Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

palenie się żarówki w przełączniku klimatyzacji nagminnie

ADi999
 Share

Recommended Posts

Witam jestem nową osobą wiec z góry przepraszam za błędy. Jestem szczęśliwym posiadaczem vectry 1.8 16v. Od pewnego czasu pali mi się żarówka tylko w jednym przełączniku mianowicie od klimatyzacji po wymianie na nową jest dobrze przez jakiś czas później zaczyna lekko przygasać tzn nie świeci tak jasno jak na początku i na koniec pies zdechł. sprawdziłem połączenia na kostce z tyłu panelu przy okazji po doginałem wsuwki aby lepiej się trzymały a i tak nic z tego palą się jedna za drugą. Wszystkie inne przełączniki są ok tylko ten jeden coś nie furczy. Prosze o pomoc

sprawdz czy gdzies sie nie stykaja piny od plastiku.

albo kupujesz plastiki z zarowkami na wykonczeniu albo gdzies w przelaczniku sie styka.

wloz przycisk od obiegu wewn zamiast klimatyzacji [sa takie same - roznia sie tylko czolowym plastikiem] i sprawdz czy bedzie palic...