Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Strzały w tłumik

Guest bollin88
 Share

Recommended Posts

Guest bollin88

Witam serdecznie! Mam Vectrunie 1.6 16v 1996r. od ponad roku jest założona instalacja stag 300. Mam problem taki gdy podczas szybszej jazdy np 120 130 puszcze gaz i prędkośc spadnie do 80 70 jest strzał w tłumik. Byłem z tym u gazownika i podłączał go pod kompa ustawiał cos potem kazał zmienic świece i kable. nie pomagało. Zmienił komputer od gazu i tez nie pomogło. Gazownik powiedział że to coś w silniku jakieś uszczelki czegoś tam i nie wiem co mam robic? Na benzynie jest wszystko oki. Może ktoś miał podobny problem. Bardzo proszę o pomoc.

Guest bollin88

z tym układem wydechowym może byc bo mam kata wywalonego i jest pusta puszka czy to może byc powod strzelania?

Z góry dziekuje za odpwiedź.

Guest bollin88

świece i przewody wymieniałem. na forum znalazłem dużo przyczyn które moga powodowac te strzaly. oddam dla mechanika i niech się głowi. na forum ktoś napisał że to łącznik elastyczny, wymienił i wszystko ok. zobacze co powie mechanik

u mnie była nieco inna sytuacja mnie strzelał przy ruszaniu czasem jak zdjalem noge z gazu tez czasem mu sie zdarzylo ale...... wymienilem swiece i kabelki i problem znikanl jak reka odjal :D faktem wycelowalem 200 zolkow na kabelki i swiece ale viki smiga az milo i problem kichania znikal

Edited by Brujah