Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Szczeki hamulcowe Va

Guest ZIo
 Share

Recommended Posts

A wiec tak:

W mojej vektrze A rozje**** się szczeki hamulcowe z tyłu po prostu ze starości xD

I teraz tak poprosił bym jakieś linki do takich tańszych szczenek i również do takich z górnej półki bo chce porównać ceny :)

Z góry dziękuje :)

Pozdro

Ja Ci powiem ze jestes z lodzkiego to moze akurat z lodzi, otoz na ul ogrodowej przy nowomiejskiej masz sklep z czesciami opla, tam u goscia jak bierzesz wiecej rzeczy daje rabat, tak samo jak piotrkowska przy pck jest sklep zwie sie a-z moto czy jakos tak. w poprzedniej vectrze, 1.6 za obydwa cylinderki, kompletne szczeki i komplet naprawczy[tzn wszystkie sprezynki, srubki i inne cuda] dalem kolo 250zl podajze, cylinderki nie pamietam jakiej firmy, szczeki hart-a, komplet naprawczy tez jakis no-name, ale wszystko dzialalo i reczny dobrze trzymal, baa nawet na mokrym dalo sie zarzucic dupskiem ;)

Swoja droga jako ze to Twoj 1 post mogl bys sie przywitac ;)

Edited by PtaQ90

A wiec...

Witam

Niestety nie jestem z łodzi i trochę daleko mam do łodzi bo ja jestem z pod Bełchatowa z małej wioski Szczerców :)

Nic najwyżej pojadę w wolny dzień do bełka bo u mnie strasznie zawyżają ceny w sklepach bo jest ich mało i nie ma konkurencji :( a po 2 to nie ma zbyt dużego wyboru xD

na allegro popatrz u jakis sprzedawcow podajze az moto ma swoj profil, poszukaj go wybierajac czesci tylko z lodzi, jak ich znajdziesz to na pewno bedzie numer telefonu, dogadal bys sie ze wyslesz kase przelewem a oni wszystko wysla Ci paczka ;) ja tam glownie sie zaopatruje i nie ma najmniejszych problemow z dogadaniem sie co do wymian itd, ostatnio w poprzedniej vectrze wymienialem przeguby, tzn mechanik odradzil mi wymiane dwoch bo jeden byl w b.dobrym stanie, za to sworznia byla do wymiany w jednym kole, wymienili mi caly nieuzywany przegub na nowy kompletny wahacz bez doplat i nawet pokazywania paragonu ;)

Edited by PtaQ90

Już kupiłem za 150żł na tylne koła bo z przodu jest jeszcze dobrze :)

Ach teraz "dziaba" chodzi jak brzytwa...

Tylko niech teraz przypada trochę to będę bokiem na zakrętach latał :)