Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Problem z cieplym powietrzem

Recommended Posts

Dzis wymienilem w panelu climatronika przepalone zaroeczki. I zauwazylem po tej operaji ze nie dziala mi wogole cieple powietrze nie leci przez kratki ciagle zimne( a czuc ze przewoduy od nagrzewnicy sa gorace ).

Oczywiscie odpinalem wtyczki od panelu climatronica.

Jak wciskam razem auto i off to nic sie nie dzieje... nawet jak dlugo przytrzymam... Ktos cos moze na to poradzi?

Dodaem ze wczesniej wsyztsko bylo ok :)

pozdrawiam

• 4 weeks later...

Dołączam do tematu. Przedwczoraj wymieniłem tez podświetlenie climatronica, wszystko popodpinałem z powrotem i dziś dopiero włączyłem klimę i z klimy cały czas leci ta sama temperatura czy dam nawiew na maxa czy tez temperatura manipuluje nic to nie daje. Wyczytałem ze jakiś reset jest po przytrzymaniu off i auto ale to nic nie dało. Czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za to czy leci ciepłe czy zimne powietrze?

A może Seifer już sobie poradziłeś z tym to byś podpowiedział w czym tkwi cały problem .

Witam ponownie, tak jak Ravcio powiedział tak tez zrobiłem, ponownie dostałem sie do kostek odpiąłem i zapiąłem i wszystko wróciło do normy bo poranki do najcieplejszych nie bywają, rano trochę przemarzłem ale od dziś nie będzie mi się chciało wychodzić z auta na ta pizgawice. Wielkie dzięki za pomoc :)