Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Listwa zderzaka tylnego

Guest kovar
 Share

Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad zmiana tłumika w mojej VC na podwójny ULTERa tyle że nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej listwy na 2 wydechy wiecie gdzie można takie cudeńko :P dostać? i czy ktoś już wymieniał wydech na ultera ? jakie wrażenia ?

pozdro

post-40241-1282402584,9755_thumb.jpg

Edited by kovar

problem 1 próbuje używać szukaczki ale chyba jest zbyt zaawansowana na moja dynie nigdy nie odpowiada na pytania ktore zadaje chyba ze zadaje je w nie wlasciwy sposób.

problem 2 aso w irlandi to hmm szkoda gadac jak pytalem o maglownice to kolo mi sie 10 min pytal czy napewno mi chodzi o to potem zniknol na kolejne 10 min w swoim offisie po czym wyszedl i oznajmil mi (majac nr. rej. (w irl wszystkie dane o aucie mozna z tego ztargac) i VIN ) ze moja VC nie ma TC po czym zwykly szary mechanik po 10 sec powiedzial ze potrzebuje wersyji z TC. pozatym nie maja juz nawet w katalogach czegos takiego jak Vectra. jest insygnia masz problem z vectra ? oddaj ja nam na "szrot" wez insygnie w promo cenie... dlatego liczylem ze moze jakas porada bedzie gdzie to mozna zdobyc poza aso.

pozdro