Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Albrecht

Guest CiCHY!
 Share

Recommended Posts

Guest CiCHY!

Witam

Co myslicie o radyjku Albrecht AE 6890 ??Przyznam ze bardzo mnie zaciekawilo a do tego ma zdejmowany panel co jest dodatkowym plusem.

I mozna sobie np ukryc gdzies radyjko a panel powiedmy umocowac w jakims wygodnym miejscu.

Czy ktos posiada to radyjko i moze powiedziec jak sie spisuje?? Bo przynam ze bardzo mnie ono interesuje.

I czy mozna go uzywac w innych krajach np w UK bo tam jest inna czestotliwosc podobno

drugie radyjko jakie mnie zaciekawilo to tti tcb 880 i ew President Johny 3?

przyznam ze jeszcze mnie zaciekawila Cobra 75 WX ST ale naj mnie interesuje info dot. pierwszych trzech typów

ktore by bylo najlepsze wg was

Edited by CiCHY!

Witam

Co myslicie o radyjku Albrecht AE 6890 ??Przyznam ze bardzo mnie zaciekawilo a do tego ma zdejmowany panel co jest dodatkowym plusem.

I mozna sobie np ukryc gdzies radyjko a panel powiedmy umocowac w jakims wygodnym miejscu.

Czy ktos posiada to radyjko i moze powiedziec jak sie spisuje?? Bo przynam ze bardzo mnie ono interesuje.

I czy mozna go uzywac w innych krajach np w UK bo tam jest inna czestotliwosc podobno

przyznam ze jeszcze mnie zaciekawila Cobra 75 WX ST ale naj mnie interesuje info dot. pierwszych trzech typów

ktore by bylo najlepsze wg was

Albrecht jest calkiem dobrym radiem i napewno lepszy odbiornik niz pozostale ktore podales. Co do panela to jest tak pomyslany ze niestety nie wszedzie da sie go wygodnie umiescic ze wzgledu na kabel i zbyt wielkie zlacze z tylu ktore bardzo wystaje co przeszkadza w umieszceniu radia niektorych w miejscach. Dla mnie duzym minusem jest brak mozliwosci umieszczenia panela np. na podsufitce chyba ze komus nie szkodzi dziurawienie jej.

Z fajnych radyjek polecam tez yosana turbo jesli nie zalezy ci na panelu a na dobrym radiu no i roznica w cenie spora.

Guest CiCHY!

dzieki za odp. no panel to nie wszystko, chociaz to mnie zaciekawilo w tym radyjku bo wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim.

o takim yosanie mowa; http://allegro.pl/item1185934287_cb_radio_yosan_turbo_sklep_warszawa_ursus.html

czy to radyjko jest w multi standardzie? bedzie dzialalo w innych krajach? [glownie anglia] chociaz to nie jest bardzo konieczne bo w uk i tak niema z kim pogadac w sumie ;)

dzieki

Edited by CiCHY!

dzieki za odp. no panel to nie wszystko, chociaz to mnie zaciekawilo w tym radyjku bo wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim.

o takim yosanie mowa; http://allegro.pl/item1185934287_cb_radio_yosan_turbo_sklep_warszawa_ursus.html

czy to radyjko jest w multi standardzie? bedzie dzialalo w innych krajach? [glownie anglia] chociaz to nie jest bardzo konieczne bo w uk i tak niema z kim pogadac w sumie ;)

dzieki

Yosana mozesz bez problemu przelaczyc w piatki czy tez zmienic standarty pracy na dany region.

Guest CiCHY!

dzieki, w takim razie chyba sie juz zdecydowalem ;)

a to zapytam jeszcze, czy yosan bedzie dobrze pracowal z sirio triflex?

mam przy obecnym radyjku hustlera ale mysle o czym dyskretnym na stale

dzieki, w takim razie chyba sie juz zdecydowalem ;)

a to zapytam jeszcze, czy yosan bedzie dobrze pracowal z sirio triflex?

mam przy obecnym radyjku hustlera ale mysle o czym dyskretnym na stale

Do triflexa to nawet yosan 120 w zupelnosci wystarczy.

Ja mam TTI 880

Radyjko uważam za dobre, choć nie najmniejszych rozmiarów

ale mnie osobiście nie zawiodło

Polecam