Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

simmering

Guest 19gieksa64
 Share

Recommended Posts

Guest 19gieksa64

Witam mam pytanie w jakich miejscach wystepuja simmeringi w x16xel??bo mechanik powiedzial tylko ze ze simmeringu cieknie(nakapuje na miske olejowa i wyglada jak by z miski cieklo) ale niewiem dokladnie gdzie a wiem ze jest kilka miejsc ze simmeringami

Edited by Ravcio1985
przeniosłem/R1985

Hmm, ale od dołu silnika czy gdzieś u góry ?

Co z uszczelką pod pokrywą zaworów ? Próbowałeś wykręcić może świece ? Nie masz tam oleju, jak masz to rób najpierw to bo to typówka, leje się z tego na sam dół, a simmeringi są też na wałkach u góry, przy okazji wymiany rozrządu można je zrobić, pytanie gdzie leje.

Guest 19gieksa64

wiem ze troszke ucieka spod uszczelki pokrywy zaworow ale to tez nie to napewno cos leci ze simmeringu tak jak sie patrzy to od strony bardziej kierowcy wiec chyba na rozrzadzie raczej nie(bo jest po lewej)a z tym simmeringiem to mi powiedzial zaufany mechanik i by mnie nie wyciulal ale tylko niepowiedzial mi dokladnie z jakiego:( wiem tylko ze podczas jazdy to wiatr mi rozdmuchuje mi olej tak ze wyglada jak by cielko z miski:(

policzyl mi tak ze 50zl robocizna i pare groszy kosztuje ten simmering