Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Ktory wybrac radioodtwarzacz SONY

bench
 Share

Recommended Posts

Guest Skowronn

Omiń tą markę..

miałem kilka modeli Sony w różnych autach i radia te mają pewien specyficzny rodzaj dzwięku..którego nie polecam. Za tą cene możesz sięgnąć na promocjach dobrego Alpine'a lub Pioneer'a..

edit: literówki

Edited by Skowronn

zdecydowanie alpine, clarion, pioneer, niezle jest JVC, mam model z 2005 roku wtedy w podobnej cenie i jestem bardzo zadowolony.

Sony to masówka, towar poprawny, nic wiecej.

W porzadku, ja tez mialem niedawno Sony CDX 3300 i fajnie mi gral poprzedniej Viki A i VIKI B, postanowilem zmienic na inny model Sony, rozwazalem tez inne marki ale nie mam przekonania i wyglad mi za bardzo nie pasuje, ale chcialem odpowiedzi na temat tych trzech modeli.

Guest Skowronn

Wszystkie które zaprezentowałeś będą grały tak samo, różnica polega na wyglądzie także kieruj się własnym odczuciem estwtyki:) parametry tych modeli są baaaaardzo zbliżone więć w Viki będą grały identyko.

posluchaj pionka.zakochasz sie i powiesz ze sony t drewno.

Mailem i takie i takie i dla mnie juz only pionek :)

Omiń sony szerokim łukiem

Kilku znajomych miało i tylko psy na tych radiach wieszali

polecam JVC, kilka lat i nie zawiodło ani razu

z soniakami sa problemy

z soniakami sa problemy

no nie wiem czy są, niedawno sprzedalem Sony CDX 3300 i dzialal jak ta lala, plyty cd z mp3 porysowane czytal bez zarzutu a radio mialo 6 latek..

Polecam pioneera. Miałem sony i być może nie trafiłem na dobry model ale radio było bardzo wybredne odnośnie czytania płyt jakość dzwięku też nie powalała bass baardzo słabiutki pomimo xplod. Przesiadłem się na pioneera i to była zupełnie inna bajka. Nie wiem jak z obecnymi modelami byc może ktoś coś poprawił. Jeżeli miałbym kupować radio obecnie to byłby pioneer.

Ja bym wybrał 3 opcję :)

Osobiście posiadam Radyjko Sony CDX-GT616U i mogę z czystym sumieniem powiedzieć gra naprawdę rewelacyjnie :) z głośników Hertz DSK 165 radyjko wyciska co się da :)

Witam.Ja mam wyższy model GT929U i jestem mega zadowolony.Kupiłem półroczne z gwarancją na Allegro za 400 zł.Szukaj ...może znajdziesz taką okazję jak ja.Pozdrawiam