Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Podłokietnik

Guest Sebaaa123
 Share

Recommended Posts

Guest Sebaaa123

Mam pytanie.

Czy jak teraz nie mam podlokietnika,to jakbym kupil taki

http://moto.allegro.pl/item1165438591_podlokietnik_opel_vectra_b_czarny_wroclaw.html

to by pasowal idealnie,czy musialbym kupic calosc czyli

http://moto.allegro.pl/item1156549059_tunel_srodkowy_podlokietnik_opel_vectra_b_lift.html

http://moto.allegro.pl/item1165438591_podlokietnik_opel_vectra_b_czarny_wroclaw.html#gallery - to nie jest caly podlokietnik. to tylko wklad + gorna pokrywa ... nie kupuj tego.

http://moto.allegro.pl/item1156549059_tunel_srodkowy_podlokietnik_opel_vectra_b_lift.html#gallery - nie musisz kupowac calego tunelu. wystarczy sam podlokietnik :P :P

to z 1 linka to tylko wsad z podlokietnika :P

Mozna kupic tunel z podlokienikiem z wersji europejskiej (wtedy bedzie w oryginale)

mozna kupic sam podlokietnik i przykrecic/przykleic i bedzie ok :)

W pierwszej aukcji masz sam wkład podłokietnika

W drugiej podłokietnik jest kompletny, tylko że z tunelem środkowym.

W zasadzie to może i lepiej bo podłokietnik jest oryginalnie - fabrycznie zamontowany do tunelu ale cosik drogo to stoi.

Taniej można wyrwać sam podłokietnik i samemu zamontować do tunelu.

Napisz w dziale Kupię, chłopaki na pewno będą mieli taki podłokietnik.

Edit:Chłopaki mnie wyprzedzili

Edited by art_S

Guest Sebaaa123

Wlasnie z checia kupilbym pare rzeczy,ale malo ludzi z wroclawia ma to co potrzebuje,a szczerze allegro nie ufam,kupowalem przez allegro trzy razy w zyciu z czego dwa zostalem oszukany :(

Musze szukac po gieldach gdzies.

Guest Sebaaa123

I co ten podlokietnik bede musial kleic albo przykrecic,hmm moze jednak poczekam troche,dozbieram siana i kupie wszystko naraz to co napisalem w innym temacie,oraz ten podlokietnik z tunelem.

Narazie musze zrobic zawory bo zaczely klekotac na luzie ;/

Dobra w kazdym razie dzieki za pomoc. :)

Guest Sebaaa123

Pomysle nad tym w przyszlym miesiacu,teraz chcialem sie tylko dowiedziec :)

Mam nie spodziewany(kolejny przy tym samochodzie) wydatek,tak jak napisalem zawory zaczely grac.a wole zrobic pierw mechaniczne sprawy a potem takie drobnostki :)

• 3 months later...
Guest bigbull

Witam

Mam mały problem, chciałbym kupić podłokietnik do swojej Vectry B kombi, 97 r. jednak nie wiem, który model będzie pasować do mojego autka. Oglądając oferty na Allegro widzę dwa rodzaje. Proszę o poradę.

A jakie to dwa rodzaje widzisz bo nie bardzo wiadomo o jakie te podłokietniki ci chodzi

Kup oryginał w używce a nie jakieś badziewie z Allegro, które ni przypiąć ni przyłatać we wnętrzu viki.

Szukaj w dziale Sprzedam

Guest bigbull

Dziękuje za pomoc w temacie podłokietnika. Błędnie myślałem, że są dwa rodzaje podłokietników (oglądając aukcje), a to ktoś wystawia wkład do podłokietnika i w opisie ma: "Sprzedam podłokietnik" - DRAMAT. Teraz mnie czeka tylko montaż:).

Dziękuje za pomoc w temacie podłokietnika. Błędnie myślałem, że są dwa rodzaje podłokietników (oglądając aukcje), a to ktoś wystawia wkład do podłokietnika i w opisie ma: "Sprzedam podłokietnik" - DRAMAT. Teraz mnie czeka tylko montaż:).

A ja pierwszy raz slysze zeby w VB nie bylo podlokietnika :o Kolego co ty masz za wersje tego samochodu, bo osobiscie na oczy takiej nie widzialem i nawet nie wyobrazam sobie tunelu bez podlokietnika w tym aucie.

A ja pierwszy raz slysze zeby w VB nie bylo podlokietnika :o Kolego co ty masz za wersje tego samochodu, bo osobiscie na oczy takiej nie widzialem i nawet nie wyobrazam sobie tunelu bez podlokietnika w tym aucie.

moj szwagier ma taka wersje,oryginalnie wyszla bez podlokietnika. rok produkcji 96

moj szwagier ma taka wersje,oryginalnie wyszla bez podlokietnika. rok produkcji 96

96 rok czyli pierwsze vectry b jakie wychodziły, śmiesznie musi to wygladac;p

Guest bigbull

Moja Viki bez podłokietnika to wersja kombi z 1997 roku, silnik 1.6 16 V, elektryczne lusterka i szyby przód, klima.

Przecież to normalnie że wiki nie ma podłokietnika. Jest uzależnione od wyposażenie auta. Tak samo jak skórzana tapicerka czy elektryczne szyby przód. Co kolego Bigbull powiesz jak zobaczysz Vectrę z kolbami w przednich drzwiach?!

Edited by pawel15b2

No tu sie zgodzic nie moge. Jeszcze na oczy takiej viki nie widzialem a mialem jush dwie i nie jedna ogladalem przed zakupem. Viki bez podlokietnika to ewenement produkowany chyba tylko do indi albo w jakies biedne rejony swiata... Moim skromnym zdaniem jush wersje bez klimy sa jakies dziwne...

Edited by Ravcio1985

No tu sie zgodzic nie moge. Jeszcze na oczy takiej viki nie widzialem a mialem jush dwie i nie jedna ogladalem przed zakupem. Viki bez podlokietnika to ewenement produkowany chyba tylko do indi albo w jakies biedne rejony swiata... Moim skromnym zdaniem jush wersje bez klimy sa jakies dziwne...

To żeś teraz palnął

Poczytaj np temat o VINach i popatrz ile wychodziło bez podłokietników

I to nie na Indie a na np niemcownie