Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

gasnie na gazie przy zwalnianiu

Guest siutek
 Share

Recommended Posts

Guest siutek

witam mam opla wectre 16 16v rok 98 i mam taki problem na gazie po zwalnianiu do zera i nacisnieciu sprzegła i zatrzymaniu sie samochod gasnie gaz zwykły nie sekwenkcja

Edited by siutek

jakaś pierdoła reguluje ten gaz

problem ogólnie znany i przerabiany w dziale LPG (perzeniisę ale generalnie sprawa do ogarnięcia wyszukiwarką)

można ominąć przestawiając dolot

Także miałem podobny problem z instalacją gazową, w moim przypadku była podawana za bogata mieszanka, po regulacji jest :29:

jakaś pierdoła reguluje ten gaz

problem ogólnie znany i przerabiany w dziale LPG (perzeniisę ale generalnie sprawa do ogarnięcia wyszukiwarką)

można ominąć przestawiając dolot

Dokładnie tak jak kolega pisze. Przerabiałem ten problem w Astrze, gaziarz nawet wymienił mi reduktor i nic nie pomogło. A wystarczyło zakupić elastyczną rurkę za 8zł, założyć ją na rurę dolotową przed filtrem powietrza i wygiąć tak żeby zasysał powietrze z komory silnika a nie z przodu auta.