Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

problem z żółtą kontrolką!?

Guest MłodyOzw
 Share

Recommended Posts

Guest MłodyOzw

Witam Jestem tu nowy.. swoją VIKI nabyłem jakies pół roku temu i jestem szczęśliwym posiadacem tej Vectry A 2.0 C20NE 1990r B+G. Mam mały problem z zółtą kontrolką od silnika.. gdy włacam auto i chodzi na niskich obrotach to ta kontrolka sie nie siweci i tak samo podczas postoju, ale gdy ruszam to ta kontrolka sie zapala. nie wiem czego to jest przyczyną. próbowałem zczytac błędy metodą drucika wsadzonego w złącze diagnostyczne ale zaden błąd mi nie wyskakiwał tzn zadna kontrolka nie mrygała.. Proszę o pomoc. POZDRAWIAM :)

Guest MłodyOzw

Re: a jakieś szarpanie masz albo ubytek mocy czy kopcenie ??

własnie o to chodzi ze nie ma zadnego szarpania i kopcenia a co do ubytku mocy to podczas jazdy jest to nie odczuwalne.. jeszcze sprawdze na mierniku czy są jakies ubytki mocy

Guest MłodyOzw

a nie wystarczy podjechac do zwykłego mechanika-elektyrka samochodowego zeby mi zczytał błędy na komputerze?? i mi je wyczyscił?? czy moze byc cos jeszcze innego??

Guest krzycho2.0

a nie wystarczy podjechac do zwykłego mechanika-elektyrka samochodowego zeby mi zczytał błędy na komputerze?? i mi je wyczyscił?? czy moze byc cos jeszcze innego??

Pewnie że możesz tyle że u mnie mechanicy za podpięcie kompa biorą od 70 zł do 120zł, zresztą błąd o ile już nie będzie się pojawiał po pewnym czasie sam się wykasuje. B)

Guest MłodyOzw

Pewnie że możesz tyle że u mnie mechanicy za podpięcie kompa biorą od 70 zł do 120zł, zresztą błąd o ile już nie będzie się pojawiał po pewnym czasie sam się wykasuje. B)

aha rozumiem a ile bedzie kosztowałom podpiecie pod tego TECHA ?? i czy to napewno ki pomoże??

Guest krzycho2.0

aha rozumiem a ile bedzie kosztowałom podpiecie pod tego TECHA ?? i czy to napewno ki pomoże??

Skontaktuj się z kimś z oddziału Łódzkiego może któryś z chłopaków ma kabel do interfejsu, bo na warsztatach to różnie kasują B)

Pomoże tylko w sensie że jak zczytasz kod błędu to będziesz wiedział co zaczyna siadać :)

Edited by krzycho2.0