Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

00087 Za wysoka rezystancja obwodu zapłonnika bocznej poduszki powietrznej kierowcy

sęp
 Share

Recommended Posts

Witam od piątku mecze się z tym błędem i nie mogę go skasować. Wyskakuje komunikat "Kasowanie nie udało się" :angry2: Gdzie szukać problemu? Kostka pod fotelem wydaje się być ok, ale ... - jak to sprawdzić? :(

Edited by sęp

czujnik znajduje sie w drzwiach ;) sprawdz w zlaczu miedzy drzwiami a karoseria czy piny sa ok.

sprawdz kable w drzwiach od czujnika, pod siedzeniami od bocznej poduszki.

Edited by Ravcio1985

Rozumiem że albo nie styka albo trzeba lutować kostkę pod siedzeniem?

Witajcie Koledzy!

Hmm zastanawia mnie opis tego problemu ponieważ nie dłużej jak tydzień temu tj dokładnie w sobotę kasowałem u siebie ten sam błąd poduszki tj 87, tyle że u mnie opis błędu to boczna poduszka ale pasażera!

z zapaloną kontrolką jeździłem prawie rok, byłem u niejednego magika na kompie i diagnozy były różne ale zawsze po stronie kierowcy. niedawno kupiłem interfejs na OP-COMa(wersja angielska) i patrze a tu zupełnie co innego.

Proponuję więc sprawdzić wtykę pod siedzeniem pasażera no i jeszcze profilaktycznie łączkę w drzwiach.

Powodzenia

*(może interpretacja błędu w programach jest pomieszana tak się zastanawiałem bo przecież anglik jest na odwrót)*

Witam po przeczytaniu odpowiedzi na mój temat i sprawdzeniu w aucie wina leżała we wtyczce pod siedzeniem PASAŻERA, a nie kierowcy jak pisałem więc kolego 14SK miałeś pełna rację co do "interpretacja błędu w programach jest pomieszana w anglikach jest na odwrót" :pijaki: Wielkie dzięki za pomoc nie tylko 14 SK :rolleyes:

Witam po przeczytaniu odpowiedzi na mój temat i sprawdzeniu w aucie wina leżała we wtyczce pod siedzeniem PASAŻERA, a nie kierowcy jak pisałem więc kolego 14SK miałeś pełna rację co do "interpretacja błędu w programach jest pomieszana w anglikach jest na odwrót" :pijaki: Wielkie dzięki za pomoc nie tylko 14 SK :rolleyes:

ciesze się że pomogło POZDRAWIAM :piwoj: