Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

wtyczki

Saselek
 Share

Recommended Posts

Robiłem kapitalny remont podłogi w mojej viki A. Znalazłem pod dywanikami jakies wtyczki nie wiem do czego one są zaznaczłem je na czerwono na zdjeciu. Remont podwozia robiłem bo miałem mokre dywaniki podczas jazdy gdy padał deszcz..

post-2161-1281794371,8272_thumb.jpg

post-2161-1281794383,8987_thumb.jpg

post-2161-1281794404,9428_thumb.jpg

post-2161-1281794419,3381_thumb.jpg

post-2161-1281794447,5555_thumb.jpg

post-2161-1281794460,7569_thumb.jpg

post-2161-1281794472,1128_thumb.jpg

post-2161-1281794494,0576_thumb.jpg

Guest SayTronic

Tylko się doczepiam do tematu.

Pomogłeś mi bo mam w tych samych miejscach mokro. i Pytanko czy spawać małe dziurki czy zalepiać Matą ?? kiedyś matą robiłem w Astrze.

Kurczę aż się boje wszystkiego zdzierać i myśleć jak jest u mnie :(

hehe... niemożliwe, że miałeś mokre dywaniki jak padał deszcz <_<

Nie no podloga naprawde do niezłego stanu doprowadzona ;) A co do wtyczek jak sie myle niech mnie inni poprawią, to pewnie do podgrzewania siedzeń, lub współgranie nabojów gazowych w pasach z poduchami (tak ma Audi).

Bo zobacz czy te kable idą spod deski;)

SayTronic wycinaj do zdrowego uwazaj na przewody paliwowe i hamulcowe. Pozniej to oczysc, wspawaj blachy. Na koniec pomaluj antykorozyjną a na spawy daj mase uszczelniajacą. Na to wszystko podkład i lakier od środka a od spodu baranek. I mozesz jezdzic z 5 lat bez wody w aucie...

post-2161-1281856770,8665_thumb.jpg

post-2161-1281856792,5843_thumb.jpg

post-2161-1281856856,009_thumb.jpg

post-2161-1281856915,7969_thumb.jpg

Guest SayTronic

Oki Wielkie Dzięki :)

Od Przyszłego tygodnia zarządziłem że ruszam z generalką mojej VIKI bo nadkola też mi z tyłu lecą.

Będzie założony na forum temacik i będzie można śledzić moje prace.

Jeszcze Pytanko reparaturki do Nadkoli gdzie można zakupić ?? Czy samemu wycinać? Zresztą się okaże czy tylko reapraturki trzeba będzie :)

co do tych wtyczek to na 100000000% do podgrzewanych foteli, bo podgrzewane mam u siebie i sa to dokladnie te wtyczki ktore lacza sie z fotelem ;) w kazdym badz razie ta po prawo, a ta po srodku moze byc od el.szybek albo BC ;)

Bardzo ciekawe :) chyba bede szukał foteli podgrzewanych do mojej viki bo niestety one nie są podgrzewane... i elektrycznych szyb tez nie mam hmm

• 2 weeks later...

biala wtyczka jest od przycisku do sterowania BC :rolleyes: ta druga to jak kolega juz pisal do podgrzewanych foteli.

podloga dostala w kosc ale dobrze ze zabrales sie za to bo po nastepnej zimie moglbys miec problem ...

biala wtyczka jest od przycisku do sterowania BC :rolleyes: ta druga to jak kolega juz pisal do podgrzewanych foteli.

podloga dostala w kosc ale dobrze ze zabrales sie za to bo po nastepnej zimie moglbys miec problem ...

Czyli BC komputer pokladowy zamiast zegarka ?? a ta wtyczka to jest do przycisku dobrze rozumiem ? Tylko ja tam za zegarkiem nie widziałem zadnej wtyczki hmm

tak ta wtyczka jest do przycisku. tej żółtej dobrze poszukaj wyjmij radio lub zdemontuj sterowanie nawiewem. musiś dokładnie szukać może być zawinięta czarna taśmą.

Czyli BC komputer pokladowy zamiast zegarka ?? a ta wtyczka to jest do przycisku dobrze rozumiem ? Tylko ja tam za zegarkiem nie widziałem zadnej wtyczki hmm

Najlepiej wyjmuj schowek, powinienes wtedy miec wszysciutko na wierzchu. Schowek demontujesz : Z poleczki po bokach wyjmujesz takie zaślepki, nagle wyszarpujesz całą pułkę, od schowka wykrecasz podajze 4 śrubki i go wyjmujesz ;) Jeli masz wersje z klimatyzowanym schowkiem to jeszcze odczepiasz rurke od nawiewu i wsio ;)

Edited by PtaQ90

poszukałem troche i znalazłem... tu masz link KLIK na ktorym znajdziesz zdjecia gdzie byla schowana ta zolta wtyczka w moim autku...rolleyes.gif

To BC z allegro lub ze szrotu i dołącz do grona posiadaczy tego cudeńka

Panowie niestety chyba sie nie naciesze BC dlatego ze nie mam wtyczki... Przeszukałem dokładnie wszystko nawet licznik wykrecilem i nic. Chyba mam tą wersje samochodu bez tej wtyczki ... GL....

Edited by Saselek

Panowie niestety chyba sie nie naciesze BC dlatego ze nie mam wtyczki... Przeszukałem dokładnie wszystko nawet licznik wykrecilem i nic. Chyba mam tą wersje samochodu bez tej wtyczki ... GL....

Uuuu, no cóż pech. Pozostaje kupić BC z wtyczką i kawałkiem przewodów. Pociągnąć od podstaw samemu... poczytaj, chłopaki w klubie to to robili. Ja miałem u siebie to szczęście, że wyjąłem DID'a i założyłem BC oraz klawisz. No jeszcze musiałem przeprogramować kość w BC pod moje auto.

Paweł a gdzie programowales? bo ja mam teraz bc od xe a silnik u mnie ne. jakie koszta?

Mi pomógł RAV z VU. Ale z tego co wiem, to już nie robi tego, bo nie ma dostępu do TECHa 1 Ale zobacz ostatnie posty z działu, jest forumowicz, gdzieś ze śląskiego chyba. Zaoferował się, że ma Techa 1 i za symboliczną opłatą robi.