Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Emblemat

dzeton
 Share

Recommended Posts

Witam. Czy orientuje sie ktos czy mozna gdzies zrobic indywidualny emblemat? Przykladowo znaczek irmscher tyle ze z innym tekstem lub cokolwiek innego? Szukalem na allegro ale nic nie znalazlem takiego.

Podejrzewam w firmie tnacej blachy nie zdzialaja mi takiego metalowego znaczka, a pozatym chcialbym zrobic to nieduzym kosztem.

Edited by dzeton

Witam. Czy orientuje sie ktos czy mozna gdzies zrobic indywidualny emblemat? Przykladowo znaczek irmscher tyle ze z innym tekstem lub cokolwiek innego? Szukalem na allegro ale nic nie znalazlem takiego.

Podejrzewam w firmie tnacej blachy nie zdzialaja mi takiego metalowego znaczka, a pozatym chcialbym zrobic to nieduzym kosztem.

mam znajomka ktory robil takie rzeczy jak go dorwe zapytam czy jeszcze w tym siedzi.

Każda drukarnia, która zakmuje się wydrukiem np. na plakietkach.

Nie ma z tym problemu. Jednak może to sporo kosztować - przecież

jest to pojedynczy egzemplarz.

takie tabliczki w rzeszowie ok 5 zł kosztują

robisz se  projekt w corelu i gra gitarra

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9be1e4ddb66b6bc5

(oczywiscie logo VKP ci nie przysluguje - tylko klubowiczom)

takie tabliczki w rzeszowie ok 5 zł kosztują

robisz se  projekt w corelu i gra gitarra

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9be1e4ddb66b6bc5

(oczywiscie logo VKP ci nie przysluguje - tylko klubowiczom)

nie przysluguje ale miec mozna. a to roznica.bo nikt nikomu nie zabroni

Gadżety są tylko dla klubowiczów i niech tak pozostanie ;)

A smycze zlotowe to smycze zlotowe są produkowane na konkretne zloty i rozdawane uczestnikom m wiec Ravcio zepnij jednak pośladki bo mówimy o wykorzystaniu Logo a tu zasady są jasne ;)

Pozdrawiam Misiek

Gadżety są tylko dla klubowiczów i niech tak pozostanie ;)

dokladnie niech tak zostanie

A smycze zlotowe to smycze zlotowe są produkowane na konkretne zloty i rozdawane uczestnikom .....

uczestnikom zlotu.... to ciekawe bo wczoraj byl u mnie forumowicz ze smycza ktory zlotu w firleju na oczy nie widzial a smyczke z niego mial

ja na zlocie bylem, klubowicz i smyczki niet

moje pytanko.... podobno logo VKP nie moze byc na koszulce oddzialowej [dla klubowiczow z oddzialu] a na smyczy jest dla wszystkich?

jakbys Misiek mogl wkleic link odnosnie wykorzystania logo bylbym wdzieczny, poczytalbym sobie i bylbym o tyle madrzejszy :P

nie przysluguje ale miec mozna. a to roznica.bo nikt nikomu nie zabroni

zabronia :D gdzies w regulaminie jest napisane ze np. na forum tylko klubowicze i rekruci i przyjaciele moga wykorzystywac.

paragraf 3 punkt 17. http://forum.vectraklub.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules :D na forum nie moga, poza nikt nie widzi to robta co chceta :P

forumowiczom za wykorzystanie grozi ban :D zagmatwane to :) podobnie jest z zapisem o skladkach ;) niby wiadomo o co chodzi a jednak sa 2 rozne interpretacje ;)

dobra, ja tym sie nie zajmuje, nie moj dzial. wracam do swojego VB-EL :P

Edited by Ravcio1985

Ravcio juz Ci podpowiadam, koszulki i inne tego typu mozna zamowic, jak się jest klubowiczem, a takie gadzety jak smyczki, breloki, otwiercza moze zamowic kazdy, choc nie wiem gdzie tu jakis sens podzialu, ale tak jest.