Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

złodziej pradu caly czas pracuje pompka paliwa

Brave
 Share

Recommended Posts

ostatnio zauważyłem ze moja vectra kradnie prąd no i tym złodziejem jest pompka paliwa jak jej odłączę wtyczkę to jest wszystko ok a jak nie to czy zapłon włączony czy nie to zawsze słuchać jej pracę jaka może być tego przyczyna dodam ze czasami z wyłączeniem zapłonu się i ona wyłączy ale częściej pracuje cały czas wtyczka przy zbiorniku jest 4 pianowa i w pierwszym chyba odpowiedzialnym za prace pompki jest prad

dzieki za podpowiedz ale co ja moge w nim sprawdzic musze chyba kupić drugi i zobaczyć tylko strasznie ciezko jest go wyjąc bo juz probowalem :(

jeszcze raz dzieki + poleciał do ciebie

podwaz go z boku i wyjdzie.

K44 - przekaznik pompy paliwa.

styk 30 jest zasilany z FV6 - stale zasilanie.

jezeli skleily sie styki 30 i 87 to pompa dostaje stale zasilanie :)

Edited by Ravcio1985

Stuknij go kilka razy powinno pomóc, jeżeli jednak nie da rady, to go rozbierz, zdejmij osłonę plastykową i delikatnie ręcznie rozewrzyj styki, ewentualnie możesz je przeczyscić spirytusem, nowy w ASO coś kolo 200 zł :(

niestety to chyba nie jest przekaźnik bo jak go wyjme wogole to dalej słychać prace pompki a tak swoja drogą orientuje sie ktos jaki powinien byc pobor pradu przy wyłączonym zapłonie w 2,5 V6 bo chyba cos jeszcze mi kradnie prąd cos mi sie wydaje ze bez wizyty u dobrego elektryka sie nie obejdzie :(

P.S ma ktoś schematy elektryczne od tych obwodów elektrycznych bo ja nie moge znaleść a w mojej wersji sam naprawiam nie ma zadnego.

Edited by Brave

no widzisz ja po odłaczeniu pompki od paliwa mam 3 A wiec coś napewno a z pompka ok 6 A to co napewno to obwod pompy paliwa to moze zrobie sam bo wiem co jest a z tym drugim złodziejem to wybiore sie do elektryka