Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Uniden PRO520XL + President Floryda

Sebcio
 Share

Recommended Posts

dopiero prxzerabialem temat zakupu nowego CB

i tez chcialem u520

ale mi heniu to wybil z glowy (chyba ze bylby to u520 made in philipinnes) bo te obecne made in china to szit :) 

co do anteny florida - to chetnie ci odradzę, bo to szit :D

ja mam unidena chińskiego od roku i działa za***iście ale w połączeniu z misouri.

masz porownanie z innymi cb ?? :D

wczoraj wrocilem z trasy jechalismy na 2 auta,znajomy tez mowil ze jego cobra to za***iste radio,dopoki nie zobaczyl mojego.

Ja uzytkuje harrego classic + sirio ml 145 i zestawik przyzwoity.

POgadaj z heniem on Ci napewno zaproponuje cos ciekawego :0

• Root Admin

POgadaj z heniem on Ci napewno zaproponuje cos ciekawego :0

tak.... ja mam polecony zestawik dla początkującego yosan 110 z antena ml 145 titanium :P i sprawuje się super :D

Guest slawomir273

każdy chwali swoje ja mam unidena 520 made in china i jestem zadowolony ma wszystko co trzeba a co do policji miałem kontrolę popatrzył i powiedział żę to radyjko jedno z lepszych i sam użytkuje takie w domu.

policjant siedzi w domu z wlaczonym cb i plotkuje na 19 :leze:

niektorzy bez cb to chyba by bali sie wyjechac w trase, cb wazniejsze od myslenia i rozsadku na drodze ;))

nie spamujemy, tylko trzymamy się tematu jezeli mamy cos do powiedzenia pomocnego

Edited by Hołek

Po pierwsze przemyśl ile chcesz wydać na zestaw po drugie jakie są Twoje oczekiwania poza dobrym odsłuchem ..albo chcesz być uzytkownikiem albo tylko posiadaczem ;) zapraszam do kolegi he_niu jak już sobie poukładasz co i jak i ile przeznaczasz kaski , coś Ci dobierze , poradzi itd ;) pozdrawiam

Guest slawomir273

kolego Ravcio1985 nie wiem czy w domu czy w mobilu policjant to też człowiek cb w domu może mieć. Kolego Patros polecam U520xl.

Guest mr_yagooda

ja tez polecam unidena 520xl (sam osobiscie mam z antena sirio ml-150) kazdy kogo znam tez ma - jakby ktos potrzebowal to w warszawie mam dojscie do goscia od CB co na pewne haslo ma tez Unidena pod lada ( w tym tygodniu kupujemy kolejne 3 sztuki) :D

ja tez polecam unidena 520xl (sam osobiscie mam z antena sirio ml-150) kazdy kogo znam tez ma - jakby ktos potrzebowal to w warszawie mam dojscie do goscia od CB co na pewne haslo ma tez Unidena pod lada ( w tym tygodniu kupujemy kolejne 3 sztuki) :D

cena ?

na alle sa u520 po 230 +20 made in china 

ale to jest nielegal ;)

poczytalem sporo o yosan pro-120 lub yosan turbo i to są radia bardzo ok