Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

malujemy wnetrze na beż

vookey123
 Share

Recommended Posts

mam chec pomalowac wnetrze(plastiki + deska) w beż, jak oryginalnie wychodzily bo znalezc tapicerke bezowa to cud, same fotele i boczki to nie problem...pelno angoli stoi na szrotach, z reszta wnetrza juz trudniej, przynajmniej ja nie moge znalezc...a szukam juz dobre pol roku...i tak mnie naszlo - a moze by tak pomalowac samemu reszte wnetrza...malowal ktos juz moze cos wewnatrz? na pewno musi byc dobry podklad do plastikow zeby lakier sie przyjal na ta chropowata powierzchnie...bylem w sklepie specjalistycznym gosciu mnie zapewnial ze ma podklad typowo pod plastik wlasnie, zeby zwiazac lakier z ta powierzchnia chropowata....no niby taaa ale co jak przyrysuje czyms np. kluczem czy nie przebije czarny kolor? zapewnial ze nie ma opcji....(szukalem w necie tego podkladu ale nie moge znalezc) zakladam temat bo boje sie ze wioha wyjdzie, moze ktos ma doswiadczenie w tym temacie...doradzi cos lub odmowi...znudzilo mnie juz to ciagle szukanie...chcialbym sam to zrobic...co sadzicie?

aha....P.S.

no chyba ze ktos ma na sprzedaz bezowe wnetrze to ja chetnie kupie ;P

Guest Haczor

Mój kolega malował ostatnio dokładki z laminatu do Golfa IV, też używał podkładu do plastiku i narazie wszystko się elegancko trzyma a wiadomo, że tego typu elementy narażone są na dużą ilość różnego typu obić(np. jakimiś kamyczkami itp), oczywiście jeśli wbijesz klucz i pociągniesz to przebijesz się przez lakier tak samo jakbyś przerysował samochód z zewnątrz.

Włącz szukajkę - temat był już poruszany. Chodziło o inny kolor, ale to chyba nie stanowi

dla Ciebie problemu.

Proponuję skontaktować się z producentami odzieży skórzanej - oni mają przeróżne specyfiki.

Podpowiedzą Ci jak to zrobic najlepiej.

Pomijając kwestie techniczne, nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało.

Ja trochę próbowałem bo przekładałem anglika i nigdzie nie mogę kupić tunelu i tych małych plastików przy nogach. Malowałem pokrywę bezpieczników i jako że ten element nie jest obcierany to jakoś się trzyma ale jak pomalowałem ten plastik przy pedale gazu to lakier się ściera. Malowałem podkładem do plastików. Z daleka nie wygląda tak źle ale z bliska widać że jest malowane bo w trakcie malowania powierzchnia się wyrównuje więc nie jest tak chropowata. Obawiam się że przy malowaniu miękkiej części deski będzie gorzej.

Guest rafal99

No i wygląda to średnio... Z daleko w porządku, ale po detalach widać malowanie. Chciałbym to zobaczyć na żywo.

Też mi się marzy jasna tapicerka, ale majątku na to wydawać nie będę, a malowanie... no właśnie. Ale życzę powodzenia!

No i wygląda to średnio... Z daleko w porządku, ale po detalach widać malowanie. Chciałbym to zobaczyć na żywo.

Też mi się marzy jasna tapicerka, ale majątku na to wydawać nie będę, a malowanie... no właśnie. Ale życzę powodzenia!

Przez 4 miesiące szukałem vectry w beżu ;) inna nie wchodziła w grę :)www.misiekdesign.prv.pl

Edited by Misiek