Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Czyszczenie wtryskiwaczy

sajter
 Share

Recommended Posts

Siemka wszystkim,

wczoraj znajomy mechanik podpowiedział mi bym dolał sobie setkę oleju do 10litrow benzyny chcąc przeczyszczać wtryski , co wy o tym sądzicie ??

właśnie ja zalałem chyba czarny jak dobrze pamiętam a on mówił, że nie da nic takiego efektu jak ten kieliszek oleju i tak z ciekawość chciałem o tym pogadać z vikowcami :P

Znam mechanika który sam jezdził na takim paliwie. Jeżdzi to zadurzo powiedziane. Odpala na benzynie i zostawia do nagrzania silnika zawsze raz dziennie. A wszystko potym jak w trasie w jego BMW skończył się gaz a na benzynie niechodził bo zapiekły się wtryski. Dodatkowo po remoncie silników jakie robi proponuje właścicielom dolewanie nawet większych ilośći oleju do benzyny w czasie docierania silnika(co by lepszy poślizg był). Stosuje on mixsol jak do silników dwusuwowych.

ale pytanie czy to cos daje?? czy faktycznie może to przeczyścić wtryski

jak na mój rozum to chyba spowoduje to że więcej syfu będzie w komorze spalania

Edited by chicken1983