Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

czy za to jest mandat?

pan nowak
 Share

Recommended Posts

mozna

oswietlenie dopuszczalne na aucie masz w kodeksie drogowym

za wentyle (dla mnie wiocha na maxa) to i smiech na ulicy mozna dostac

o neonach pod autem mam to samo zdanie

to bylo modne 10 lat temu

wiem ze wiocha z tymi na opony tez się pośmiałem, ale pytałem czy to zależy od koloru? mówisz 10 lat temu z tego co wiem to teraz montują w seryjnych coś w stylu za świeci jeszcze z 15s po opuszczeniu auta :) chyba z reklamy vw

nie porownuj neonow pod autem do oswietlania w VW z reklamy (wiem o ktora chodzi)

to sie swieci tylko przy opuszczaniu auta albo wsiadaniu

w reklamie wyraznie powiedziano o co chodzi

a neony pod autem te ''tuningowe'' to calkiem inna rzecz

mozna je miec ale nie mozna ich uzywac na drodze publiczne

nie ma rozniczy jaki kolor

oswietlenie jest wyraznie okreslone przepisami w kodeksie drogowym

mandat nie koniecznie, ale dowód poleci jeżeli tego się uzywa w podczas ruchu na drogach publicznych

Jeśli fajna fura ( nie polonez , albo inna padaka ) to neony na postój, pokazac a zlocie, zabujać na parkingu ale tylko na postój bez jazdy nie są złe, jazda = dowód odebrany. Natomiast te wentyle to wiocha na maxa

Edited by admund

jak mialem z 10 lat to mi sie to podobalo na autach teraz tez sadza ze to obciach. nie kupuj tego i bedziesz mial spokoj. pozdrawiam

Edited by Roberto27

moim zdaniem pomysł jest dobry ale jak kolega napisał nie w polonezie, widziałem już takie coś na żywo w hondzie civic i zaj..... to wyglądało. po za tym gust jest jak d*pa każdy ma inną.

ps tu masz link do reklamy

Edited by pan nowak

przeciez to samo napisalem w skrocie :)

a polonez to bardzo fajna fura i prosze mi go tu nie obrazac, jezeli jest oryginalnym youngtimerem ;)

taaa świetna..

a Ty myslisz, ze taka VC to zarąbista fura?

mnie osobiscie smieszą takie neony, oboęjtnie w czym, czy to będzie civic, czy vectra czy inna tocząca sie niby lansem pasc ;)

jak to w życiu ktoś za ktoś przeciw smile.gif a neon na nogi?

Neon na nogi ma u siebie, dokładnie listwa 24 led

Ale to jest w środku i świeci się przy otwieraniu drzwi lub włączeniu lampki

Ogólnie wiocha wentyle i neony pod samochodem

I za takie choinki zabierają na szczęcie dowody a i mandatami powinni karać

Nie porównujmy oświetlenia z reklamy ( podana nawet porada na forum) do neonów pod samochodem

Zrób tak furkę żeby ludzie obracali się za nią żeby ją podziwiać, a nie tak żeby poatrzeli jaka wiocha przez światełka

To naprawdę nie jest fajne

Edited by GAJEŚ

Guest Patryk332

a morze ja jeszcze zadam pytanie a neony na nogi moga byc odpalone podczas jazdy ?? znaczy troszke sciemnione zeby sie od szyby nie obdijaly ale wlaczone ??

a morze ja jeszcze zadam pytanie a neony na nogi moga byc odpalone podczas jazdy ?? znaczy troszke sciemnione zeby sie od szyby nie obdijaly ale wlaczone ??

jeżeli nie nie przeszkadza Ci to w czassie jazdy mogą być zapalone cały czas. Pytanie tylko po co???

• 2 weeks later...

tak , neony na nogi bez zadnego problemu ale jak tu kolega napisał po co Ci podczas jazdy taki bajer ? tak na marginesie moj kolega mial te diody co pokazywales na poczatku i własnie "zgubił" za to dowód , wiec nie polecam

tak , neony na nogi bez zadnego problemu ale jak tu kolega napisał po co Ci podczas jazdy taki bajer ? tak na marginesie moj kolega mial te diody co pokazywales na poczatku i własnie "zgubił" za to dowód , wiec nie polecam

teoretycznie moze miec jesli ma do tego osobny wlacznik tak ze podczas jazdy sa wylaczone a jak podjezdza pod impre jak to zwykle bywa to je wlacza i jest "szpan" na maxa :P:P hehe ja mialem kiedys diody w spryskiwaczach to mialem do nich opsobnny wlacznik i postoje niebieskie led ale chciali mi za to zabrac dowodzic wiec trzeba bylo zmienic na serie niestety