Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

stożkowy filtr powietrza 2.2 dti

Recommended Posts

Zastanawiam sie czy warto wymienic standartowy filtr powietrza na stożkowy? Czy będzie to miało jakiś wpływ na sprawność silnika, moc, głośność? bardzo proszę o poradę.

Zastanawiam sie czy warto wymienic standartowy filtr powietrza na stożkowy? Czy będzie to miało jakiś wpływ na sprawność silnika, moc, głośność? bardzo proszę o poradę.

jesli nie żal CI turbiny , silnika to zakładaj ,więcej powietrza i tak nie potrzebujesz bo turbina daje tylko tyle i potrzeba 

dziękuje Ci serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiem sedecznie. Moje pytanie było związane z chęcią podniesienie mocy w aucie.

Edited by osowski84

dziękuje Ci serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiem sedecznie. Moje pytanie było związane z chęcią podniesienie mocy w aucie.

przez filtr stozkowy mocy nie podniesiesz tylko BOX

jeśli już chcecie wkładać stożki to HKS albo APEXi z gabek, one zdaje sie nie sa nasączane olejem...

problem ze stożkami z olejem jest taki że drobinki tegoż oleju osadzają się na przepływce, co skutkuje fałszywymi odczytami, dalej... ubogą mieszanką

pisze wam to bo przerabialiśmy temat na forum astrycoupe przy silnikach Z20LET

chcesz podnieść moc? wymień auto... bo szkoda silnka, kupisz boxa, nie masz pojecia co autor mial na mysli programujac go...

ja kupilem signum, i fakt troche to slabe w porownaniu do moich poprzednich aut... dla tego pol roku minie i zmiana na OPC

Edited by nash5009

Ja myslalem, zeby wstawic u siebie stozek jak kolega z filmu. Ale z drugiej strony czy to ma sens ? I przeciez to zasysa gorace powietrze z silnika....nie wiem czy to rozsadne rozwiazanie...

Edited by kalixt

Zle rozwiazanie, powinien on zostac odgrodzony od goracej komory silnika ;)

Swoja droga, simota ma ciekawe filtry, moze cos do VC OPC sie znajdzie?

• 5 months later...

Zle rozwiazanie, powinien on zostac odgrodzony od goracej komory silnika ;)

Swoja droga, simota ma ciekawe filtry, moze cos do VC OPC sie znajdzie?

a jakiej firmy polecacie filtry powietrza do VC?

Edited by zubek73
zapytaj wyszukiwarkę - jest sporo tematów o filtrach / zubek