Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

co sądzicie o tak zrobionej vectrze?

Guest eddi87
 Share

Recommended Posts

Guest eddi87

Witam, chciałem zapytać co sądzicie o tak zrobionej vectrze? Chciałem zrobić podobna tylko że z progami irmschera, pomalowanymi plastikami, światłami z przodu depo black oraz tył red smoke, ale gdy zobaczyłem taką w necie mam mieszane uczucia.

tył jeszcze ujdzie. Przód mi sie kompletnie nie podoba.

Widziałem malowane plastiki pod kolor. I uważam że lepiej jest dołozyć na zderzak poliftowy i pomalować cały.

Kolego ja mam taką dokładkę z przodu i nie jest ona taka straszna z tym, że powinna być bardziej spasowana ze zderzakiem.

ja tez mialem taka dokladke wczesniej (dalej mam taki zderzak gdzies w garazu).

Generalnie laminatu nie polecam, gdyz nie jest za bardzo trwaly.

To jest stylizowane troche na steinmetza http://www.steinmetz.de/downloads/stvectra.pdf

Ale jak mowie lepiej skombinuj zderzak irmschera i progi i bedziesz zadowolony.

dorzuc lampy przod polift, wywal ten zderzak i zainwestuj w chociazby zendera fakt troche grosza wydasz ale nie bedzie juz raczej zlych komentarzy. Tyl ok:)

Edited by Roberto27

ale jest wersja by autko miało takie dokładki jak z tyłu i z przodu wtedy to ma sens ;)

SDC14860.JPG

SDC14861.JPG

SDC14756.JPG

Tu Autko Suzi45 i Kerima ze wszystkich stron :) komplet to ma być komplet :)

Ja mam identyczne progi, przód i tylny zderzak,autko tak wlasnie ponoc wyjechalo jako nowe z salonu w austri, jestem drugim wlascicielem i wcale tak strasznie to nie wygląda

dsc0235j.th.jpg

Edited by Bob76

zderzak polift a halogeny przedlift. cos krecisz. nie mozliwe by tak wyjechala z salonu. nie wieze.

lampy tez poliftowe jak widzisz, bo byly wymieniane na 100% to wiem, natomiast nie wiem co to za model zderzaka, poraz pierwszy widze vectre z tamtych zdjęc ze ma takie same zderzaki i progi, apropo jak wyglądaja halogeny poliftowe????

zderzak polift a halogeny przedlift. cos krecisz. nie mozliwe by tak wyjechala z salonu. nie wieze.

A tylny przedlift, jeżeli avatar przedstawia tę samą vectrę

Oj napewno te autko tak z salonu nie wyjechało 31.gif

Edited by art_S

dokladnie, ;) :32: przód zderzak z lampami jest od polifta,tylny zderzak przedlift, lampy i klapa , nie trzeba dlugo sie zastanawiac, chodzilo mi tylko ze bylo wlasnie tak zrobione jak moj poprzednik je kupowal, przód wynmienial i sie do tego przyznal. Na avatarze brak tylko spojlera( obecnie wrócil na swoje miejsce)

Edited by Bob76

• 2 weeks later...