Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

jakie halogeny do 2.2 diesla polift

wojtas89
 Share

Recommended Posts

miałem nad ranem małe przytarcie i mam zderzak do wymiany . a że mam przedlifta i chciałem wymienić na takowy od diesla 2.2 i 2.6 benzyny bodajże tylko są bez halogenów niektóre i mam pytanie czy tu idą takie same halogeny jak do zwykłego polifta tylko inne zaślepki czy nie???jak ktoś ma taki zderzak może by sprawdził i napisał . z góry dziękuję http://moto.allegro.pl/item1178605797_przedni_zderzak_opel_vectra_b_lifting_diesel_lift.html

Edited by wojtas89

Zamontowałem u siebie od 2.2dti 2.6v6,

halogeny pasują od polifta,

tylko kratki są inne

Zamontowałem u siebie  od 2.2dti 2.6v6,

halogeny pasują od polifta,

tylko kratki są inne

no właśnie ten zderzak jest z kratką środkową za 200zł . drugi w podobnej cenie a znalazłem 1 kompletny za 650 . różnica jest bo halogeny komplecik już za 100zł się dostanie nawet a najgorzej zaślepki w tym kształcie bo nie widze na allegro . jedynie chyba ASO . albo sie pobawić z włóknem i pod kolor zrobić tylko zostawić otwór na halogen .a środkowa kratka tak w planach zamiana na tą z ABS-u w kształcie plaster miodu coś jak zender w grillu

to i boczne dorob z tego samego ;)

boczne chyba nie bo jak dam taką kratkę to będzie widać resztę halogena i od kierowcy zbiornik płynu do spryskiwaczy . myślałem żeby zrobić bez tych boków albo chyba żeby ten plaster miodu podkleic od spodu czyms też jakimś plastikiem czarnym i by było że zaślepka ale zamiast pasków plasterek miodu ładny . po wypłacie się pomysli :)a narazie wygląda tak :

post-39262-1281308524,901_thumb.jpg

Edited by wojtas89

boczne kratki dokup sobie w ASO,

ja płaciłem coś ok 60 zł/szt

bo na allegro to je raczej

będzie bardzo cieżko dostać

tylko jak dasz boczne oryginały a w środek plaster miodu,

to to chyba nie będzie raczej razem komponować.

Albo całość oryginał,

albo całość plaster miodu

ja zkompletowałem oryginał i jestem zadowolony

pozdr.