Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Stuki, trzęsie całym autem na nierównościach

Guest sek
 Share

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu przy jakichkolwiek nierównościach mocno trzęsie całym autem, stuka z przodu i z tyłu. Zawieszenie chyba wymaga wymiany, dlatego bardzo proszę o wypisanie tych części jako listy na przód i tył. Wszystko co mogło się po prostu zużyć.. Pytam dlatego, że chcę sobie przetłumaczyć nazwy na angielski i skompletować osobiście (mieszkam w Anglii). Z góry dzięki

Witam, od pewnego czasu przy jakichkolwiek nierównościach mocno trzęsie całym autem, stuka z przodu i z tyłu. Zawieszenie chyba wymaga wymiany, dlatego bardzo proszę o wypisanie tych części jako listy na przód i tył. Wszystko co mogło się po prostu zużyć.. Pytam dlatego, że chcę sobie przetłumaczyć nazwy na angielski i skompletować osobiście (mieszkam w Anglii). Z góry dzięki

Najbardziej w naszych autkach siadaja na tyle tuleje plywajace gumy stabilizatora prod i tył i ,tulejee z przodu ,musiasz wjechac na szarpaki na stacje diagnostyki i ci powiedza co trzeba wymienic moze amortyzatory ci poleciiały jak bbuja autem jak jedziesz jaki przebieg ktory rok?

Edited by DarkoPa

Jak kolega wyżej pisał trzeba jechać na szarpak to ci powiedzą co padło a tak to wróżenie z fusów

Witam ponownie, pragnę zauważyć, że nie prosiłem o diagnozę, tylko o listę części (możliwie wszystkich- "wszystko co mogło się zużyć"), które zużywają się w trakcie eksploatacji i będą (kiedyś na pewno) wymagać wymiany :) Nie znam się aż tak dobrze, żeby je wyliczyć, dlatego poprosiłem o pomoc :) A które z nich są do wymiany, to (zgadzam się oczywiście z Wami) okaże się na szarpaku :) Dzięki i pozdrawiam