Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Spadek mocy

Devix
 Share

Recommended Posts

Ostatnio jechałem moją viki B nad morze wraz z całą rodziną przejechaliśmy 650km i nic się z nią nie działo aż nie wjechaliśmy do Gdańska nagle szczeliła i nie chciała jechać miała problem ruszyć a co dopiero nią wracać autko mam na gaz ziemny (CNG) na miejscu odkręciliśmy buma i się okazało że on blokował dostęp większej dawki powietrza ale nawet po ściągnięciu go czy wymianie ona dalej na benzynie jest słaba ma problem ze zbieraniem się natomiast na gazie jest trochę mocniejsza ale to nie jest to co było przed wystrzałem.

jak sprzelila to sprawdz czy nie zeskoczyla gumka antywybuchowa co jest przez przeplywką (przy klapce) 

jak bedzie ok

to szukaj wezyka podcisnienia co zeskoczyl (szukaj syczenia)

Ok dzięki poszukam wężyka bo boom ogólnie założyłem nowy bo w tamtym blaszka była już nie ciekawa

Posprawdzałem wężyki i wydaje się że wszystkie są na miejscu a i zapomniałem napisać że lubi zgasnąć czy to na luzie czy na biegu co mogło jej się stać że teraz tak się zachowuje???

Sprawdziłem i nic wydaje się być cała jutro jak tato wróci nią z pracy spróbuje założyć bez booma może będzie inaczej a co do syczenia to jakieś słychać ale nie wiem czy to wina klimy czy może na dole jakiegoś wężyka nie zauważyłem od podciśnienia

Dzięki domolo dzisiaj dokładnie posprawdzałem wszystkie wężyki od podciśnienia i okazało się że był jeden odczepiony z tyłu za blokiem i dlatego go nie zauważyłem

Jeszcze raz dzięki i narazie

Edited by Devix