Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

wyje pompa

misiek115
 Share

Recommended Posts

mam viktorie 2.0 16 v z 98 roku w kombi. dziwi mnie jedna rzecz natomiast po zapaleniu rano auta bardzo glosno wyje pompa powietrza nawet jak ide do auta z pracy jak stoi na sloncu 8 godzin to i tak po odpaleniu pompa wyje ok 2-3 minuty . dziwi mnie to poniewaz nigdy nie slyszalem zeby komus tak wylo auto w takie upaly, brat ma 1.6 16 v i jemu ta pompa tak glosno nei wyje prawie jej nie slychac po odpaleniu auta w czym moze byc problem ???pomozcie

Edited by misiek115

mi nie chodzi o to zeby ja usunac tylko zeby chodizla tak jak ma chodzic a nie wyla jak glupia .... dlaczego tak glosno wyje nawet przy 35 stopniach ??

mi nie chodzi o to zeby ja usunac tylko zeby chodizla tak jak ma chodzic a nie wyla jak glupia .... dlaczego tak glosno wyje nawet przy 35 stopniach ??

kolego - jak jest auto zimne to pompa się załącza - skoro wyje - to oznaka że łozyska szlag trafił. Łożysk nie wymienisz... wiem bo próbowałem. Masz dwa rozwiązania, albo kupisz mniej zużytą używkę i wymienisz, albo wywalisz i zaślepisz zawór na silniku, - jak to zrobić masz opisane na forum.

ja u siebie wywaliłem i zaślepiłem i nic się nie dzieje.

u mnie pompa ok jest ale tez ja wywaliłem i auto o wiele lepiej rano chodzi zaraz po odpaleniu :)