Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Problem z obrotami oraz temperaturą silnika

Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich mam problem i nie umiem sobie z nim poradzić...Chodzi mi o obroty silnika zarówno na benzynie jak i gazie są bardzo wysokie...w pewnych momentach silnik sam "dodaje gazu"...błędy miałem kasowane i nic to nie pomogło...juz prawie cały silnik czyściłem i nic...dodam jeszcze że wcześniej sie tylko tak na gazie działo a teraz i na benzynie...jaka może być tego przyczyna??? chciałem jeszcze zapytac co to jest takie małe dochodzą do tego 2 rurki to jest po prawej stronie silnika nie daleko kolektora gazu??

Mam również problem z chłodnicą...po osiągnięciu wysokiej temp chłodnica mi sie nie załącza...stało mi sie to na trasie...i nie wiem co to może być...sprawdzałem ale niczego nie znalazłem...bardzo proszę o szybka odpowiedz i z góry dziękuje

No z tego co widzę to straciłeś całe dwanaście minut na szukanie , poświęć troszkę czasu a znajdziesz odpowiedz na wszystkie twoję pytania.

No z tego co widzę to straciłeś całe dwanaście minut na szukanie , poświęć troszkę czasu a znajdziesz odpowiedz na wszystkie twoję pytania.

dokładnie to ja robię za pośrednika bo to ojciec się tym zajmował...wymieniał filtry sprawdzał czy lewego powietrza nie dostawał i takie tam...więc nie wiem już co mam napisać...jest 400km od domu i nie ma jak tego sam napisać...

chodzi mi jaka moze być tego przyczyna bo już ze 2 albo 3 miesiące sobie nie może z tym poradzić...z tego co wiem to sporo części wyczyścił...mieszalnik tak samo jak i filtry...kable też wymieniał od świec i od wysokiego napięcia

niech poszuka nieszczelnio=ości w ukłądzie dolotowym

co do przegrzewania się to już inna bajka... sprawdzić czy wentylatory chodzą

przenoszę

niech poszuka nieszczelnio=ości w ukłądzie dolotowym

co do przegrzewania się to już inna bajka... sprawdzić czy wentylatory chodzą

przenoszę

Wentylatory działają bo spiął je na krótko i jest ok...ale bardziej mi zależy na znalezieniu przyczyny tej nie równej pracy silnika... a układ sprawdzi dziś...Proszę o więcej rad jeśli coś wiecie na ten temat bo aż mnie trzęsie jak sobie z czymś nie moge poradzić :(