Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

przelacznik gaz benzyna

Guest 19gieksa64
 Share

Recommended Posts

Guest 19gieksa64

Witam ma pytanie bo mam czasami problemy z gazem a wiec w czasie jazdy sam mi sie przelancza z gazu na beznzyne ewentualnie podczas jazdy po wybojach a czasami trzeba przytrzymac wlacznik zeby zaskoczyl:(:(:( teraz jak go odpiolem i sciagnolem zauwarzylem ze ze strony gdzie sa bolce srodkowy bolec jest lekko pomaranczowy (moze spalony)??a przelacznik mam z z firmy ktorej nieumiem znalesc(u gazownika kosztuje podobno 150zl) czy moge kupic taki przelacznik z innej firmy (widzialem ze kosztuje 30zl)??i czy to do konca wina samego przelacznika albo wlasnie tego mozliwie wypalonego bolca czekam na porady

glowy se odciac nei dam, ale wydaje mi sie ze musi byc taki sam, bo rozne sa przełacnziki, maja rozną ilosc przewodów itd...

pokaz ten przelacnzik - moze ktos widzial taki ? albo sprzedaje taki ... 

no wlasnie o to mi chodzi ....

moze w srodku widac ze cos sie przepala - i wystarczy podmienic jakis element elektroniki w przelaczniku

Guest 19gieksa64

aha mowlasnie niewiem czy wszystko jest dokladne tak jak ja mam ale poprostu wyglada z tylu identycznie no to musze sie poradzic gazownika dzieki za pomoc

troche drogo jak za przelacnzik gazu 150 zł ... ja ostatnio zmienialem to placilem 43 zł 

no ale moj to znacznie inaczej wyglada i ma 3 kabelki na wyjsciu...