Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 19gieksa64

uszczelka pokrywy zaworów

Polecane posty

Gość 19gieksa64

Hejka mam pytanie bo chcialem uszczelnic pokrywe zaworów w x16xel bo cieknie mi z tamtad dosc dobrze tylko mam problem czy wystarczy mi taka czesc

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

(uszczelka pokrywy glowicy cylindrów wlot)90501525

czy musze dokupic dodatkowo jeszcze ta czesc uszczelka pokrywy glowicy cylindrów wlot

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

90501526

jak juz ktos to uszczelnial to prosilbym o pomoc

Gość aro20

Cześć

na moje oko są to takie same uszczelki, ja bym brał tą pierwszą(sprawdzony sprzedawca), brałem od niego kilka razy, ja u siebie w vectrze posmarowałem jeszcze silikonem czerwonym, bo w corsie jak wymieniałem samą uszczelkę bez żadnego silikonu to po kilku tygodniach znów cieknie.

witaj ja rowniez wymienialem uszczelke i zakupilem te pierwsza od stachowiaka:) cena dobra i po wymianie jak narazie umnie jest ok wiec bardziej polecam;) tylko pamietaj zebys dokladnie wyczyscil miejsce po starej uszczelce bo napewno od temperatury bedzie po przyklejana i posmaruj nowa uszczelke olejem (wystarczy przejechac wkolo zamoczonym palcem w oleju tak zeby nie byla sucha:) ).

Gość 19gieksa64

teraz takie troszke glupie pytanko czy przy takiej wymianie musze spuscic wczesniej olej z silnika??a czy czyscil moze ktos przepustnice i egr w tym silniku??czy lepiej to robic przy okazji wymiany uszczelki??

a ja przeczytałem poradę i mam pytanie, bo nic nie jest napisane. Jak ze świecami? trzeba je wykręcać?

PS. jakie klucze są potrzebne? tzn imbus do pokrywy jaki rozmiar? i w którym miejscu odkręcania pokrywy potrzebny jest ten klucz torx?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nie trzeba spuszczać oleju.

czy zamiast pasty uszczelniającej można użyć silikonu np. K2? wysokotemperaturowy (350 st)?

Gość aro20

Witam,

można użyć spokojnie silikonu wysokotemperaturowego K2, ja też używałem czerwonego i już dwa lata minęło bez żadnego wycieku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.