Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Szeroka stal do vectry

Patros
 Share

Recommended Posts

Witam.

Zastanawiam się nad założeniem szerokiej stali(poszerzane zwykłe stalówki) do swojej vectry i teraz mam pytanie do Was czy 9 cali do vectry A wejdzie na tył ?? bez poszerzania nadkoli mowa o felgach 14 .. czy miał ktoś styczność z taką sprawą lub wie coś na ten temat ?

Domyslam się że chodzi ci ci o felgi typu GERMAN STYLE,szczerze powiem,że nie widziałem vectry na takich kołach,ale w sumie ciekawy pomysł,mogło by to efektywnie wyglądać :)

no właśnie ja tez nei widziałem vectry z taką felgą i dlatego Was pytam :)

ja bede właśnie takie robił bo jest chłopak w łodzi który to robi profesjonalnie i jest bardzo dobry i robił takie właśnie mojemu koledze tylko ze 13 i do kadeta .. tylko nie wiem właśnie czy poszerzać 14 czy kupić stalówki 15...

z tego co czytałem na necie to na german style max 14"powinny być... do tego auto na glebę i efekt może być piorunujący...a o wykończeniu myślałeś? chrom czy kolor jakiś?

będą całe czarne tylko się zastanawiam czy z tyłu 9 cali wejdzie bez poszerzania nadkoli .. mowa o 14 ale mysle ze będzie ok :)

tzn sorka źle się wyraziłem .. zmieścić to się nie zmieszczą na pewna będą ładnie wystawać i o to chodzi ale chodziło mi o to czy jak wsiada z 2 osoby na tył to nie będzie obcierać a jak będzie to usztywnię zawieche i gitara :) bo nadkoli nie będę poszerzał

Przy 14" i 9" szerokiej feldze nisko napewno siadzie, bo oponki sie naciagna. I wydaje mi sie ze jednak nie bedzie to za ladnie wygladac bo koleczka beda malutkie, przy vectrze to by bylo chyba lepiej zrobic cos takiego przy 15". 14 to fajnie wyglada w polo czy w corsie ale moim zdaniem do vectry chyba troche za male.

Tu masz na alu, ale to chyba sa 15" ciezko okreslic bo oponki balony.

949594161.th.jpg949594162.th.jpg949594163.th.jpg

Edited by Zigi

szkoda ze tak mało jest vectr na szerokiej stali .. wszystko golfy albo własnei polo .. musze skontaktowac sie z tym gosciem i pogadac jak on to widzi . jak ktos by mial fotki vectr na szerokiej stali to dawac !! :)

Przy szerokiej stali auto musi być maksymalnie obniżone i nie mogą być balony tylko ładnie naciągnięte opony, wtedy ładnie to wygląda. Według mnie to może trochę dziwnie wyglądać gdyż vectra ma dość duże nadkola i tak małe kółka mogą się gubić. A najlepiej zrób sobie VT vectry na szerokiej stali

jak będzie stal już zrobiona to oczywiście że będzie gleba bez dwóch zdań o to tu chodzi :)

hmm a potrafisz zrobić VT ? właśnie na szerokiej stali ? bym był wdzięczny ... :rolleyes:

Edited by Patros

tak ja k zigi muwil musi byc 15 bo ja mialem stefany 14 szerokie i mialem nisko i mimo tego duzo miejsca bylo jeszcze w nadkolu takze szukaj 15 i poszezaj je powodzenie w modach bd obserwowal temat bo moze byc ciekawie!!!:):)

Ja widziałem Vectre A GT na szerokiej stali i glebie i zderzakiem od 2000 w stylu bardziej rat.

Zapraszam do tego tematu

http://www.4tuning.com.pl/zdjecie/525,vectra-rat-style

Jakiś czas był na polskiej jeździe ale już zniknął. Wtedy ściągłem fotki i postaram sie je odszukać na kompie i wrzucić.

Powodzenia w modach

Tego to już nie wiem, ale prezentuje się zacnie nawet jakby to były 14stki. Zapytaj sie na polskiej jeździe użytkownika Yaro1981

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Vectra/25068 powieniem pamiętac jakie to były stalaki

http://www.oldschoolplayers.cba.pl/index.php?showtopic=38&st=0

Te stalaki to sa 15stki widac na jednej fotce

Edited by maniecki23ix

Słuchaj jak szeroka stal w viki to tylko 15, jak pisali wczesniej koledzy 14 to dno bo auto wtedy w ogole prezencji nie bedzie mialo, orientuje się u kogo będziesz robił fele i jeśli to ten sam gość to robił 14 pentagramy dla znajomka z NL, do vectry na przód 8 cali na tył 9, najlepsze były by właśnie pentagramy ale 15 bardzo ciężko dostać nawet u sąsiadów z zagranicy

Ale on je do kadetta robił, dla porównania fotka rosta

http://images46.foto...01d18d77572.jpg

http://images44.foto...d01dcac0992.jpg

tylko wszystko zalezy na jakich felgach będziesz to robił, jaka szerokość, jaki parapet, wielkość koła no i naciąg opony.

Osobiście dałbym 8" na przód i 8,5" cala na tył co by jakoś się komponowało, ja u siebie mam alu 7,5 i 9" i nie pasuje mi rant przedni do tylniego.

Chyba ze chcesz takie szerokie

http://i131.photobuc...kadettDB383.jpg

miałem okazje zalozyc szeroka stal 14" i powiem ze gleba by musiala byc taka ze by nie dalo nawet podjechac na lekkie wzniesienie minimum musi byc 15 ....