Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

bezpieczniki i przekaźniki wentylatorów Y22DTR

adam_hybrid86
 Share

Recommended Posts

czy ktoś w wolnym czasie by mógł spisać oznaczenia w/w przekaźników w własnym 2.2 DTI Y22DTR... ( rozpiski z książek i poradników mają się nijak do tej wersji silnika)

1. W Y22DTR z climatronic:

Koło akumulatora mam 6 przekaźników (różnokolorowych - brązowe, zielone, białe, czarne)

Koło filtra powietrza 2 przekaźniki + 2 bezpieczniki

niektóre są popisane flamastrem zarówno na obudowie jak i nóżkach więc być może ktoś już wcześniej walczył z tym problemem i coś pozamieniał....

Dodatkowo u mnie brak przekaźników K7 i K64 w zestawie bezpieczników pod kołem kierownicy

Dodatkowo u mnie brak przekaźników K7 i K64 w zestawie bezpieczników pod kołem kierownicy

K7 i K64 są tylko dla klimy ręcznej

w drugim temacie napisałem jak można znaleźć K34

tak jak Kolega Tasiol pisal. K7 i K64 nie ma w skrzynce bezpiecznikow bo masz climatronic a w nim nie ma tych przekaznikow.

kiedys juz ten watek byl poruszany.

mimo wszystko rozpiska przekaźników koło akumulatora i filtra powietrza z Y22DTR by mi pomogła.

Jeden z przekaźników o numerze 51 201 001 jest cały biały z jakimiś niebieskimi wytartymi napisami...

przekaznik K34 ma 5 nozek ;)

w programach nie pisze ze K34 to GM xx xxx xxx :(

spisz kolory kabli idacych do poszczegolnych przekaznikow i porownaj z tymi co masz na schemacie :P :P

Edited by Ravcio1985