Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

VICKI B MALOWANIE

Guest mlody_jarocin
 Share

Recommended Posts

Guest mlody_jarocin

Witam.

Mam pytanie,

Z lewego prezdniego nadkola łuszczy mi się lakier trzeba malować nie ma wyjścia i jakaś kierda przetarła mi auto na parkingu kawałek zderzaka pech chciał że znowu z lewej strony ile może kosztować polakierowanie ? i czy zderzak musi być cały czy może być tylko ten kawałek malowany? Maska jest taka jakby ją ktoś papierem ściernym przejechał też do malowania nie widać ale mnie to drażni.. jaki może być tego koszt?

Co się bardziej opłaca pomalować auto na nowo od słupków w dół czy elementy? potem wrzucę zdjęcia co i jak

Edited by mlody_jarocin

Witam.

Mam pytanie,

Z lewego prezdniego nadkola łuszczy mi się lakier trzeba malować nie ma wyjścia i jakaś kierda przetarła mi auto na parkingu kawałek zderzaka pech chciał że znowu z lewej strony ile może kosztować polakierowanie ? i czy zderzak musi być cały czy może być tylko ten kawałek malowany? Maska jest taka jakby ją ktoś papierem ściernym przejechał też do malowania nie widać ale mnie to drażni.. jaki może być tego koszt?

Co się bardziej opłaca pomalować auto na nowo od słupków w dół czy elementy? potem wrzucę zdjęcia co i jak

wrzuc fotki jak to wyglada,to latwiej bedzie podpowiedziec :)

Guest giedymin22

u mnie lakiernik bierze od 300zl do 450zl za element...zalezy od wielkosci...za przednie nadkole napewno byloby kolo 300zl...maska juz pewnie troche drozej

Guest piter_04

Witam.

Mam pytanie,

dodaj jakies fotki

• 3 weeks later...

Witajcie,

Mam troszkę małych rdzawych miejsc,

Moje pytanie brzmi jak to zabezpieczyć żeby było wszystko ok?

Wyczyścić do gołego metalu ale potem podkład ? lakier ? lakier bezbarwny ?

Miejsca są średnio widoczne ale jak by było pomalowane w kolorze nadwozia to było by fajnie, Z tego co się dowiadywałem to można za całkiem niedużą kwotę dorobić sobie swój kolor.

okolice rantu nadkola tylnego,

okolice progu

okolice rantu pod klapa bagażnika

pod uszczelką w tylnych drzwiach

Generalnie ciekawi mnie jak dobrze przygotować i jak pomalować (jakie warstwy) karoserie aby nie było potem problemów z rdzą

• 2 weeks later...