Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

baterie do pilota

Guest przemkoski84
 Share

Recommended Posts

Guest przemkoski84

powiedzcie mi jakie baterie przychodzą do fabrycznego pilota od centralnego?? mogę je wymienić sam, swobodnie otwierając pilot, czy tu potrzeba jakiś złożonych czynności??

no jedyna złożoną czynnością jest podważenie tego dekielka z tyły pilota i wyjęcie baterii.

Jak już ją wyjmiesz to się zobaczysz jak tam jest bateryjka

Guest przemkoski84

a nie trzeba pilota podłączać na jakieś "podtrzymanie"?? mogę go otworzyć i zostawić bez zasilania na kilka godzin??

No proszę cię.

Wyjmujesz bateryjke i już

Jedynie co musisz zrobić po wymianie to zaprogramować pilota w aucie i tyle.

O programowaniu już było na forum ale ci powiem że idziesz do auta , przekręcasz zapłon i przytrzymujesz knefel zamykania drzwi na pilocie do zamknięcia i ponownego otwarcia centralnego zamka

I to tyle

nie trzeba "podtrzymywac" pilota niczym. poprostu wyciagasz baterie i wkladasz nowa a czy to bedzie za kilka minut godzin czy dni to nie wazne. tak jak baterie w pilocie do tv. jedynie musisz pozniej zaprogramowac pilota z centralka. bylo juz o tym ale w ramach przypomnienia. wsiadasz do auta, przekrecasz kluczyk na zapłon i naciskasz obojetbnie ktory guzik na pilocie, rygle sie zamkna i otworza i ot cala filozofia. pozdro

heh ART wyprzedziles mnie o kilka sekund :P pozdro :piwoj: