Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Dziwne ustrojstwo w aucie

Seifer
 Share

Recommended Posts

Witam

w moim Opelku Vectrze b z 99 roku ( 2.0 diesel ).

W podsufitce znalazlem taki niby "mikrofon" ( i to nie ten od alarmu ). Ktos wie do czego to ? Foty ponizej:

cos2.th.jpg

cosi.th.jpg

I zeby nie zakladac nowego tematu, czy to napewno sa kable od syreny od alarmu? :

alarm.th.jpg

I gdzie taka syrene mozna dokupic?

Czy taka najtansza z allegro bedzie dzialac?

Jaka polecicie?

pozdrawiam

Jak dla mnie to jest od alarmu dokładniej od detektorów ruchu czyli czujników ultradźwiękowych na pewno nie fabryczne. Ewentualnie druga możliwość to mikrofon zestawu głośnomówiącego ale jakoś dziwnie jak na niego wygląda. Ten kabel z 3 zdjęcia niestety nie wiem od czego jest ale raczej to nic fabrycznego.

Guest Kotlet

Ja mam dokładnie taki sam dynks w służbowym aucie, i jest to mikrofon od zestawu głosnomówiacego. Miejsce zamontowania i sam fakt że to jedna sztuka, to jak dla mnie wystarczający dowód potwierdzający teorię.

No to zostaje mi kupic syrene i zobaczyc czy to wogole bedzie dzialac. Bo jakby sie nie patrzec ktos z jakiegos powodu to wymontowal. A gdzie dokladnie w lewym nadkolu powinna byc oryginalna?

A co do tej drugiej rzeczy. To Kotlet wiesz moze gdzie idzie reszte kabli do tego zestawu? ktoredy? moze jakos znajde i podpacze swojego fona :)

Guest Kotlet

U mnie w służbowym cała centralka, łacznie z uchwytem!! jest schowana za radiem/schowkiem. Zwykle montuje się tego typu rzeczy w tych miejscach. Sprawdź.