Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Nawiew nie pomaga

Recommended Posts

Witam ostatnio mam taky problem jak pada deszcz to ja nic widze przez szyby w samochodzie,tylko włączona klima pomaga.W czym mam problem???Dzięki z góry. :(

Jutro sprobuje umyć a filtr jaky tego nie pamiętam.Przy włączonej klime po 3 sekundach odparowują szyby.

a co ma firma do znaczenia przy filtrze przeciwpylkowym ze tak zapytam kolege sliwa 21? :blink:

Edited by Sylvvek

a co ma firma do znaczenia przy filtrze przeciwpylkowym ze tak zapytam kolege sliwa 21? :blink:

Po pierwsze chodziło mi o to czy jest to filtr węglowy inaczej z węglem aktywnym czy nie. Bo przy klimatyzacji jest taki polecany. Jeśli kupujesz coś słabej jakości to automatycznie szybsze jest tego zużycie. czyż nie?

Koledze chodziło chyba o to czy to zwykły filtr czy węglowy, chociaż w przypadku parowania szyb nie ma to większego znaczenie.

Być może jest jakaś wilgoć w aucie i parują szyby, szczególnie przednia

Sprawdź wykładzinę pod dywanikami

Guest porcoo

na bank jak kolega umyje szyby od srodka [polecam jakas anty-para :P] to efekt zniknie:)

to jest pierwszy objaw tego ze przydalo by sie wyczyscic auto w srodku:) szczegolnie jak ktos pali...

Edited by porcoo

Moim zdaniem gdzies cieknie woda do auta pod wykładzine i sie paruję.

niekoniecznie musi ciec woda. wystarczy że dywaniki welurowe nasiąkną wodą z butów, parasolki etc.

Chyba minął ale jeszcze prawie nie jezdiłem podczas mocno padającego deszczu,szybe przednią umyłem i wienc nic nie robiłem bo w sriodku było sucho.Dzięki za pomoc.Pozdrawiam ;)