Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Zigi

Wycieraczki na reflektory

Polecane posty

Mam zamiar w koncu zamontowac wycieraczki na reflektory i potrzebowalbym odleglosci w jakich jest wywiercony otwor w listwie pod reflektorami na wyciewraczke. Jezeli ktos ma zamontowane to prosze o info i ewentualne zdiecia bylyby tez milewidziane.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ciekawy temat Zigi. Spytam tylko, czy masz oryginalne oprzyrządowanie z OPLA czy jakaś "kombinowana" opcja ? Kiedyś widziałem V z wycieraczkami, podejrzewam, że gdzieś od wewnątrz jest miejsce na silniczki no i pewnie fabryka przewidziała miejsce na montaż

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jak podziałasz, to zapodaj fotki Twojej pracy.

Moja vectra kiedys miala oryginalnie, ale poprzedni wlasciciel po dzwonie zdemontowal. Tak ze sprawa dosyc prosta bo cal instalacja jest. Teoretycznie musze tylko zamontowac silniczki i popodlaczas wszystko i powinno chodzic. Problem jest tylko taki ze silniczek wchodzi od wewnatrz i jest dlugie ramie, z tego powodu jest ciezko wymierzyc dokladnie gdzie ma byc otwor. A nie chce zroic duzej dzieury, tylko taka jak najmniejsza.

miałem u siebie zamontowane. fajny bajer, ale płynu to zurzywałem od groma. silniczek ma swoje miejsce pod reflektorem. jak go wymontujesz to powinno się dać zrobić jakąś przymiarkę. taka mała podpowiedź, jeżeli masz rozwalone pióra od wycieraczek to typowo do tego modelu jest ciężko kupić, ale pracując w sklepie moto dopasowałem od volvo S60 przed liftem. zapinka jest identyczna, są troche dłuższe i wycierają większa powierzchnie lampy.

Edytowano przez romano

wkoncu wzioles sie za to:P nie wiem czasem czy na vu nie mial koles auta z wycieraczkami ze starachowic chyba auto bylo wiec jak jestes tam zalogowany to znajdziesz pewnie temat auta:)

Zigi, na VU jest jeszcze jedna VA z wycieraczkami na reflektorach. Ma ja Paweeł.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Gość Paweeł

Ooo, coś wygrałem?

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jak nie zapomnę, jutro pomierzę. Jak idą postępy? Jakbyś zrezygnował, to szukam ramienia od strony kierowcy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Może to pomoże:

90711812.jpg

Edytowano przez Paweeł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.