Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wycieraczki na reflektory

Zigi
 Share

Recommended Posts

Mam zamiar w koncu zamontowac wycieraczki na reflektory i potrzebowalbym odleglosci w jakich jest wywiercony otwor w listwie pod reflektorami na wyciewraczke. Jezeli ktos ma zamontowane to prosze o info i ewentualne zdiecia bylyby tez milewidziane.

Mam zamiar w koncu zamontowac wycieraczki na reflektory i potrzebowalbym odleglosci w jakich jest wywiercony otwor w listwie pod reflektorami na wyciewraczke. Jezeli ktos ma zamontowane to prosze o info i ewentualne zdiecia bylyby tez milewidziane.

Ciekawy temat Zigi. Spytam tylko, czy masz oryginalne oprzyrządowanie z OPLA czy jakaś "kombinowana" opcja ? Kiedyś widziałem V z wycieraczkami, podejrzewam, że gdzieś od wewnątrz jest miejsce na silniczki no i pewnie fabryka przewidziała miejsce na montaż :) Jak podziałasz, to zapodaj fotki Twojej pracy.

Moja vectra kiedys miala oryginalnie, ale poprzedni wlasciciel po dzwonie zdemontowal. Tak ze sprawa dosyc prosta bo cal instalacja jest. Teoretycznie musze tylko zamontowac silniczki i popodlaczas wszystko i powinno chodzic. Problem jest tylko taki ze silniczek wchodzi od wewnatrz i jest dlugie ramie, z tego powodu jest ciezko wymierzyc dokladnie gdzie ma byc otwor. A nie chce zroic duzej dzieury, tylko taka jak najmniejsza.

miałem u siebie zamontowane. fajny bajer, ale płynu to zurzywałem od groma. silniczek ma swoje miejsce pod reflektorem. jak go wymontujesz to powinno się dać zrobić jakąś przymiarkę. taka mała podpowiedź, jeżeli masz rozwalone pióra od wycieraczek to typowo do tego modelu jest ciężko kupić, ale pracując w sklepie moto dopasowałem od volvo S60 przed liftem. zapinka jest identyczna, są troche dłuższe i wycierają większa powierzchnie lampy.

Edited by romano

wkoncu wzioles sie za to:P nie wiem czasem czy na vu nie mial koles auta z wycieraczkami ze starachowic chyba auto bylo wiec jak jestes tam zalogowany to znajdziesz pewnie temat auta:)

• 4 weeks later...
Guest Paweeł

Ooo, coś wygrałem? :) Jak nie zapomnę, jutro pomierzę. Jak idą postępy? Jakbyś zrezygnował, to szukam ramienia od strony kierowcy :)

Może to pomoże:

90711812.jpg

Edited by Paweeł