Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

VC Kombi "uszy" pod tylnym zderzakiem

Fiury
 Share

Recommended Posts

Hej,

mam pytanie odnosie "uszu" jakie wystaja mi z dolu pod tylnym zderzakiem. Moj samochod to VC 2007 kombi. Handlarz wymienial tylny zderzak i tutaj jest ok, tylko ze cos mi wystaje spod spodu. I od tylu to widac dosc wyraznie. Ewidentnie czegos brakuje, chociaz handlarz zarzekal sie, ze tam juz nic nie powinno byc.

Wie ktos co to moze byc? Sa dwa takie zaczepy mniej wiecej na rowni z lewa i prawa strona tablicy rejestracyjnej.

Pozdrawiam,

Tomek A.

no nie wiem. bo zderzak byl kupowany na allegro i wymieniany. tez mi tak przszlo do glowy, ze to moze ma cos wspolnego z hakiem, aczkolwiek to wyglada jak integralna czesc zderzaka. Wiec czy jest hak czy go nie ma to musialo tam byc. no chyba, ze normalnie jest to tak wygiete, ze tego nie widac a uzywa sie dopiero przy haku... no wlasnie nie wiem. musialbym obejrzec u kogos kto ma hak.

Pokażesz na spocie to wyjdzie co i jak!

Ja mam hak nieoryginalny, a za to Papas5 ma oryginał :)

No w sumie tak. Chociaz ja jestem w goracej wodzie kapany ;) i juz bym chcial wiedziec :D

Jak jesteś w gorącej wodzie kąpany to podjedź do nas na Bemowo - jesteśmy na urlopach, a mieszkamy na tym samym osiedlu :)

Edit: ortografia :)

Edited by gall.wa

Jak jesteś w gorącej wodzie kąpany to podjedź do nas na Bemowo - jesteśmy na urlopach, a mieszkamy na tym samym osiedlu :)

Edit: ortografia :)

o bardzo chetnie :) i tak musze tylek ruszyc z domu, wiec moge podjechac do Was a potem na Wole bo tez mam cos do zalatwienia.

Pisze na priv do Ciebie... :)

foty by ułatwiły sprawe , masz kombi więc byc może miałeś hak fabryczny który sie chowało za pomocą dzwigni ulokowanej z tyłu w bagażniku z lewej strony przed centralką, tak to wygląda

http://moto.allegro.pl/item1097551049_vectra_c_kombi_hak_holowniczy_elektrycznie_wys.html

Edited by papas5

No po tych zdjeciach nic nie widze... ale jak pisalem, nie wiem skad sam zderzak byl wziety.

Wpadne dzis do Was. I tak nie mam nic lepszego do roboty :D

Mariusz, przyjedzie dziś do nas 17-18.30 :) Pasuje Ci?

juz zatrybiłem lauh.gif pasuje , pasuje

No nic wiecej z papasem nie stwierdzilismy ponadto co z Toba :) zeby jednoznacznie stwierdzic do czego te zaczepy to trzeba by obejrzec na podnosniku zainstalowane albo.....

.... JEST TU KTOS KTO MA Z TYLU FABRYCZNE CZUJNIKI PARKOWANIA A NIE MA HAKA? Najlepiej z Wawy :)

Trzeba by jeszcze zerknac jak to jest u kogos kto nie ma haka a ma parktronik :)

No nic wiecej z papasem nie stwierdzilismy ponadto co z Toba :) zeby jednoznacznie stwierdzic do czego te zaczepy to trzeba by obejrzec na podnosniku zainstalowane albo.....

.... JEST TU KTOS KTO MA Z TYLU FABRYCZNE CZUJNIKI PARKOWANIA A NIE MA HAKA? Najlepiej z Wawy :)

Trzeba by jeszcze zerknac jak to jest u kogos kto nie ma haka a ma parktronik :)

Ja mam fabryczny parktronik w Signumie bez haka. Można zajrzeć u mnie. Będę na spocie, ale jak chcesz wcześniej daj znać na PW.

Ja mam fabryczny parktronik w Signumie bez haka. Można zajrzeć u mnie. Będę na spocie, ale jak chcesz wcześniej daj znać na PW.

spoko, pewnie na spocie popatrze :) bedzie tez wiekszy wybor samochodow ;)

wczesniej sie balem, ze mi czegos waznego brakuje.. ale juz sie uspokoilem... i pozostala czysta ciekawosc... u papasa musialbym sie pod samochod polozyc, zeby dokladnie zobaczyc a pogoda nie dopisywala :)

• 1 year later...

Myślę że przez prawie 1,5 roku ustalili :lauh:

No też tak myślę -dla tego odkopałem tą "skamielinę" żeby poznać odpowiedź ;)

To są zaciski do tej "dokładki", je wygina się do góry i zaczepia. Wiem bo jedna ciągle u mnie się odpina :P

To są zaciski do tej "dokładki", je wygina się do góry i zaczepia. Wiem bo jedna ciągle u mnie się odpina :P

Ja mam obie odpięte a dokładka cały czas na miejscu :mysli:

Ja tez po zmianie dokładki nie wiedziałem do czego to jest i uciąłem je bo mnie denerwowały jak tak wisiały. A tu się dowiaduje że niby potrzebne do czegoś są :angry2: