Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Brak podswietlenia TID

Guest pablo0313
 Share

Recommended Posts

Guest pablo0313

Witam !!!Mam taki problem z TID .Mialem ucieta kostke od wyswietlacza poniewaz jakis "specjalista" zmienil radio i wydawala mu sie chyba zbedna. Wlozylem oryginalnr radio CDR500 doszedlem ktore przewody sa od radia do wyswietlacza ale niestety swieci mi wyswietlacz tylko wtedy gdy mam wlaczone swiatla .Czy to jest normalne i tak ma byc czy rowniez po wlaczeniu radia powinien wyswietlac stacje?Dziekuje za pomoc i odpowiedzi na moj problem

z tego co mi się kojarzy to podświetlanie TID-a włącza sie razem ze światłami tak jak podświetlanie licznika

z tego co mi się kojarzy to podświetlanie TID-a włącza sie razem ze światłami tak jak podświetlanie licznika

dokładnie tak :)

Edited by sliwa_21

To by było bez sensu, włanczać swiatła lub stacyjke aby widzieć co gra w radiu.

U mnie jest fabrycznie wszystko nic nie cięte i jest tak ze nawet bez kluczyka jak włacze radio to mi zaswieca się Tid i pokazuje jakie stacje są włączone.

Po przekręceniu kluczyka wyświetlacz swieci po zapaleniu świateł przygasa tyle na ile jest ustawione przyciemnienie na regulacji od podświetlania.

Sprawdz czy poprawnie masz podłączony kabelek od "sterowania automatycznej anteny" w dolnej kostce z przewodami od zasilania. Ten przewód włancza wzmacniacz przy antenie jak i podaje sygnał na TID lub MID aby się załączył po włączeniu radia bez względu czy masz przekręconą stacyjke jak i właczone swiatła czy nie.

Edited by dexter23pl

U mnie jest fabrycznie wszystko nic nie cięte i jest tak ze nawet bez kluczyka jak włacze radio to mi zaswieca się Tid i pokazuje jakie stacje są włączone.

Po przekręceniu kluczyka wyświetlacz swieci po zapaleniu świateł przygasa tyle na ile jest ustawione przyciemnienie na regulacji od podświetlania.

dokladnie tak dziala. albo po wlaczeniu stacyjki albo wlaczeniu radia swieci wyswietlacz

Guest pablo0313

To by było bez sensu, włanczać swiatła lub stacyjke aby widzieć co gra w radiu.

Sprawdz czy poprawnie masz podłączony kabelek od "sterowania automatycznej anteny" w dolnej kostce z przewodami od zasilania. Ten przewód włancza wzmacniacz przy antenie jak i podaje sygnał na TID lub MID aby się załączył po włączeniu radia bez względu czy masz przekręconą stacyjke jak i właczone swiatła czy nie.

tez tak myslalem ,ze jest to bez sensu by tylko po wlaczeniu swiatel TID wyswietlal!!!ale Ja mam tylko wlasnie tak i przewod elektrycznej anteny chyba dobrze bo po wlaczeniu radia wyswietla mi stacje ale rowniez dopiero wtedy gdy mam wlaczone swiatla. myslalem ,ze koniec tematu a tu cos jednak jest nie tak

tez tak myslalem ,ze jest to bez sensu by tylko po wlaczeniu swiatel TID wyswietlal!!!ale Ja mam tylko wlasnie tak i przewod elektrycznej anteny chyba dobrze bo po wlaczeniu radia wyswietla mi stacje ale rowniez dopiero wtedy gdy mam wlaczone swiatla. myslalem ,ze koniec tematu a tu cos jednak jest nie tak

Przepraszam ,ze zawracam glowe ale drazni mnie cos jak nie dziala

Przepraszam ,ze zawracam glowe ale drazni mnie cos jak nie dziala

Wymienielem wyswietlacz TID na MID i wszystko smiga jak potrzeba podswietla rowniez jak wlacze samo radio wiec koniec tematu dziekuje za odpowiedzi,podpowiedzi i pozdrawiam