Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Climatronic, tak źle i tak nie dobrze !

Guest marshel
 Share

Recommended Posts

Guest marshel

Witam.

Wybaczcie mi koledzy ale jestem nowy na forum i czytałem trochę na ten temat ale moim zdaniem wykluczam problem z modułem z sterowania.

Problem polega na tym że: chciałem wymienić oświetlenie climatronica bo nie podświetlało mi prawej strony(w nocy nie wiedziałem czy daje dmuchawe na siebie czy na szyby) wymieniłem żarówki i patrze jest git wszystko świeci, gra jak gitara. Z ciekawości włączam dmuchawe a tu zonk!;/ od 1-8 działa a na 9 przerywa ( a na 3 praktycznie już nic nie dmucha tak jak na zero ) a po 10s "chodzenia" padła;/ . Ustawiam temperaturę, szybkość np na nogi i lipa , dosłownie nic się nie dzieje, a na "Auto" to samo nic.

Nie mam pojecia co sie stało , możliwe że coś z kostką ?

Przy wyłączeniu auta na chwile włączają mi sie poziome kreski na wyswietlaczu climatronica tam gdzie temperatura ale tak juz mialem od kupienia i wszystko chodzilo , wszystko, a wymieniłem zarowki i lipa.

Koledzy pomóżcie bo ja już nie mam pojęcia.

Z Góry Dzięki WIELKIE !

Guest marshel

No więc tak:

rozebrałem deskę rozdzielczą i doszedłem do climatronica tam odpiąłem dwie kostki żółtą i czarną wymieniłem żaróweczki i wpiąłem z powrotem kostki, założyłem i działało ale tak jak pisałem a po chwili padło i już nic.

jak przełączam z 17 stopni na LO to słychać takie dziwny dźwięk jakby coś załączało ale lipa. Climatronic działa jak należy jesli chodzi o urządzenie ale dmuchawa milczy, a jak wyłączam silnik kluczykiem przez ok. 3s świecą poziome kreski i szybkość dmuchawy ale bez cyferki.

Próbowałem resetować i nic;/

Jutro albo we wtorek będę rozbierał jeszcze raz i patrzył na kostki może coś przygiąłem kurde nie wiem.

Dzięki wielkie za szybkie odp. !

No więc tak:

rozebrałem deskę rozdzielczą i doszedłem do climatronica tam odpiąłem dwie kostki żółtą i czarną wymieniłem żaróweczki i wpiąłem z powrotem kostki, założyłem i działało ale tak jak pisałem a po chwili padło i już nic.

jak przełączam z 17 stopni na LO to słychać takie dziwny dźwięk jakby coś załączało ale lipa. Climatronic działa jak należy jesli chodzi o urządzenie ale dmuchawa milczy, a jak wyłączam silnik kluczykiem przez ok. 3s świecą poziome kreski i szybkość dmuchawy ale bez cyferki.

Próbowałem resetować i nic;/

Jutro albo we wtorek będę rozbierał jeszcze raz i patrzył na kostki może coś przygiąłem kurde nie wiem.

Dzięki wielkie za szybkie odp. !

miałem podobny przypadek ale mi wogóle nie przełaczało nawieów. wiało cały czas na gebe. rozkreciłem i dokładnie obadałem wtyczki i sprawdziłem czy dobrze wpinałem. i jak narazie odpukać jest OK :)

Guest marshel

Dzięki Wielkie Panowie za wszystkie odp.

Sprawdziłem dzisiaj i okazało się że kostka była zbyt słabo dociśnięta.

Docisnąłem kostke wszystko hula jak trzeba ;D

Pozdrawiam !!

I jeszcze raz Dzięki .