Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

P 1220 po regeneracji pompy

krystiano
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnio regenerowalem pompe ( elektronika + mechanika ) problem w tym ze po zalozeniu pompy wyskakuje blad 1220. Auto odpala od kopa wiec odpada problem zapowietrzenia. Z reguly blad wyskakuje po dluzszej jezdzie przy jednostajnych obrotach silnika zapala sie wtedy kontrolka silnika, ale wystarczy, ze dodam gazu i kontrolka gasnie. nie ma zadnych problemow z gasnieciem silnika czy falowaniem obrotow. z tego co czytalem na forum to wiekszosc przypadkow 1220 oznaczal agonie pompy a tu pompa jes po regeneracji wiec pozostaje mozliwosc zlego ustawienia rozrzadu ew. przeplywomierz . Czy jest jeszcze jakis inny powod wyskakiwania tego bledu?. ciekaw mnie czy ktos mial takie same objawy i czym to sie skonczylo

...jeśli masz gwarację na naprawę pompy....reklamuj...

rozrząd ani przepływomierz to nie jest.....tylko tłoczek dawki paliwa..pewnie został stary i nawala.

Zatankowalem do pelna na BP i dolalem pol litra mixolu wiec raczej to nie bedzie to, ale wyjezdze cale paliwo i zatankuje na innej stacji. Z tym ze to potrwa z tydzien

• 2 weeks later...

No i sprawa rozwiazana. Bylem u goscia ktory mi to naprawial i stwierdzil ze zle jest dobrana mapa wtrysku. zostawilem mu auto i na nastepny dzien odebralem zrobione. teraz wszystko jest jak sie nalezy

A ja z tym bledem bujam sie juz 4 miechy.Kazali mi zmienic elektrozawor od turbo,ale jeszcze tego nie zrobilem.Powiedzcie czy nie powinna juz pasc pompa po takim czasie?Narazie nauczylem sie z tym zyc,jeszcze troche to zmienie ten elektrozawor.Mechanik dobrej renomy bardzo przekonujacy,wrecz sie wk...il ze chcem byc madrzejszy od niego ze upieram sie przy pompie.(pompa po pelnej regeneracji 1,5 roku temu)

Guest czaro5

witam mam do zaoferowania pompe wtryskowa po regeneracji od 2.0 di z 5 miesieczna gwarancja kupiłem ja a okazało sie ze to nie pompa cena to 1200zł niechce nic zarabiac tylko odebrac pieniadze 695977347 wawa