Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

LG LAC7750R

Guest RockNRolla
 Share

Recommended Posts

Guest RockNRolla

Mam problem, kupiłem auto razem z tym radiem, udało mi się polaczyc przez bt z telefonem, jak do kogos dzwonie to w glosnikach slychac osobe z ktora rozmawiam, lecz ona nie slyszy mnie. Mikrofon w tym radiu jest jakos podlaczany oddzielnie czy wbudowany w srodek radia?

Drugie pytanie : Co może być powodem, że na wyświetlaczu nic nie widać w nocy, a w dzień ledwo co pod odpowiednim kątem?

Mam problem, kupiłem auto razem z tym radiem, udało mi się polaczyc przez bt z telefonem, jak do kogos dzwonie to w glosnikach slychac osobe z ktora rozmawiam, lecz ona nie slyszy mnie. Mikrofon w tym radiu jest jakos podlaczany oddzielnie czy wbudowany w srodek radia?

Drugie pytanie : Co może być powodem, że na wyświetlaczu nic nie widać w nocy, a w dzień ledwo co pod odpowiednim kątem?

moze mikrofon ma wejscie jack z tyłu radia jak w JVC. mikrofon jest osobno zazwyczaj.

do drugiego pytania to sprawdz kontrast wyswietlacza

tu masz instrukcje do pobrania, poczytaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1645494.html

a co to za kebel z radia wyłazi skoro nie ma USB ?? http://www.rueducommerce.fr/Equipement-Automobile-GPS/Autoradios/Autoradios-CD-MP3/LG/426854-AUTORADIO-CD-MP3-WMA-AUX-Bluetooth-ecran-FULL-CD-LG-LAC-7750R.htm widac na fotce z tyłu radia

Edited by IRON

Guest RockNRolla

wydaje mi się że to jest może mikrofon, ja tego nie mam ... więc być może problem znaleziony :)

Sprawdzałem radio, teraz jak jest ciemno, ekran coś wyświetla jak się przyświeci na niego latarką , zabawa kontrastem nie pomogła.. jakieś inne pomysły?

wydaje mi się że to jest może mikrofon, ja tego nie mam ... więc być może problem znaleziony :)

Sprawdzałem radio, teraz jak jest ciemno, ekran coś wyświetla jak się przyświeci na niego latarką , zabawa kontrastem nie pomogła.. jakieś inne pomysły?

a masz moze opcje DIM on/off sciemniajaca i rozjasniajaca ekran?

W instrukcji ani w radiu takiego czegoś nie znalazłem :/

to moze samo radio jest uszkodzone :blink:

Guest RockNRolla

kurcze, ale dziwne to ze pod jakims swiatlem widac i to idealnie a w nocy nie... zmiana kontrastu w ogole nie pomogla.. :/

kurcze, ale dziwne to ze pod jakims swiatlem widac i to idealnie a w nocy nie... zmiana kontrastu w ogole nie pomogla.. :/

a zrestetuj je :)

Guest RockNRolla

reset nic nie dał... chyba pozostaje tylko jakiś elektryk :|

Ok , wczoraj podczas naprawy auta wyświetlacz zaczał działać poprawnie. Okazało się ze panel jak się chodz lekko poruszy to ekran gaśnie, nie moge znalesc teraz polozenia w ktorym działa, byc moze jakis styk czy coś nie działa lub w środku samego panelu coś sie rusza i dlatego nie działa ...

temat można zamknąć , chyba że ktoś z okolic oświecimia zna się na tym i sprobuje to naprawic to zapraszam na pw ;)