Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ulwar

DYSTANSE - Sposób na poszerzenie rozstawu kół

Polecane posty

Gość Ulwar

ktoś robił dystanse w Viki ? ile mniej więcej to wychodzi ? jak najlepiej zrobić sobie dystanse i czy ogóle się opłaca?

najlepiej kupic felgi z nizszym ET

-> pytania dziwne.. a co najmniej malo precyzyjne.

w mojej VB przy 19" jezdze na dystansach 5mm, a przy 16" - 15mm. pierwsze robione pod zamowienie, drugie oryginaly H&R.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kolega chyba chce poprzez dystanse poszerzyć rozstaw osi :22:

A pytanie fakt, mało precyzyjne i co najmniej mało zrozumiałe

Zresztą widzę że kolega ostatnio w ogóle jakieś te pytania zadaje ni z gruchy ni z pietruchy :22:

Gość Ulwar

bo siedzę nad morzem i mam mało czasu na wapdanie na forum więc jak dorwę neta to muszę się streszczać ale chodziło mi poszerzenie rozstawu osi dokładnie

zeby moc ci poradzic musiałbys podac wiecej szczegółów np wymiary felgi, et na dzien dobry i szerokosc opony.

Tak z kuli magicznej ci kazdy moze co innego powiedziec znam chłopaka co jezdzi na 25mm dystansach w VB

Gość Ulwar

Na razie pytam orientacyjnie nie mam jeszcze zakupionych felg (mam w aucie na razie normalne) po prostu mój znajomy miał w Calibrze szerszą tylnia oś niż z przodu i tak orientacyjnie pytam czy ktoś robił to w Viki ile to mniej wiecej wynosi itp

to orientacyjnie ci powiem ze mozesz załozyc felgi z wyzszym et z przodu a nizszym z tyłu i tez bedzie szerzej z tyłu tylko po co?!

Bo ładnie wygląda, ot co

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

co ładnie wyglada? jak przednie koła sa schowane w nadkolach a tylnie na równo z nadkolami czy moze przednie koła z nadkolami a tylnie na zewnatrz?!

Ładnie wygląda, jeżeli np tylna felga ma 9" z dużym rantem, a przednia 7,5-8 z mniejszym rantem. Kwestia gustu - mi się to podoba.

ale tu nic nie pisano o róznych rozmiarach felg dlatego pytanie jest bez sensu i za mało informacji jest podane zeby doradzic cokolwiek na moje to jak autor nie dołozy jakichs informacji to mozna zamknac temat bo jest bez sensu

sthEn - z tym dobrym wyglądaniem też jest różnie... bo o ile w RWD to ładnie wygląda to w FWD już nie zawsze, zwłaszcza jak ktoś założy z tyłu nie tylko szerokie felgi ale i szerokie opony.

Ulwar - możesz włożyć 5mm a możesz i 35mm. Tylko jeszcze musisz przemyśleć czy wystarczą seryjne śruby, ciut dłuższe czy w ogóle trzeba będzie stosować 2 komplety śrub (jeden do dystansów i drugi do felg).

PS. rozstawu osi nie zmienisz dystansami

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość Ulwar

ja się nie znam poprostu kompletnie widziałem autko -ma dużo szersze błotniki i kółka z tyłu niż z przodu nie mam pojęcia jak to sie robi ani z czym to sie je -i zastanwaim sie jak on to zrobił -słyszłem tylko że robił sobie dystanse to pytam . Wybaczcie niewiedze.

A nie łatwiej zapytać znajomego, który to miał?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.